Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – переможці Всеукраїнських конкурсів наукових робіт

Студенти ЗНУ – переможці Всеукраїнських конкурсів наукових робіт

Четвертокурсниця ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Юлія Канзеба отримала диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт галузей знань і спеціальностей (журналістика)

Юлія Канзеба підготувала наукову роботу на тему «Дотримання редактором соціальних норм при підготовці медіатекстів» під керівництвом викладачки факультету журналістики Інни Горбенко. Практичним доробком стала брошура «Лайфхаки для редакторів. Соціальні норми». Його мета – ознайомити фахівців, студентів галузі журналістики з поняттям «соціальні норми», на прикладах продемонструвати дотримання й порушення редакторами норм при підготовці медіатекстів до публікування.

«Моя розробка допоможе медіафахівцям і початківцям, студентам у галузі журналістики розібратися, що таке соціальна норма, які правила слід враховувати під час написання та редагування матеріалів, як важливо їх дотримуватися, і до яких наслідків може призвести «хайпова, клікабельна» новина, якщо не звертати увагу на норми та стандарти під час її створення», – розповідає Юлія про свою роботу .

Нещодавно під час підсумкової науково-практичної відеоконференції студентка захистила свій науково-практичний доробок на «відмінно». Конкурс організував факультет систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Бажаємо Юлії та іншим нашим студентам та студенткам наукових досягнень та творчих звершень!

Факультет журналістики