Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей у Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбудеться 17 квітня в online-форматі

16.04.2021 17:03 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж профорієнтаційна діяльність день відкритих дверей

Шановні старшокласники, випускники професійно-технічних навчальних закладів та їхні батьки! У зв’язку з тим, що Запоріжжя нині знаходиться в «червоній зоні», запланований на 17 квітня об 11.00 Відокремленим структурним підрозділом «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) День відкритих дверей буде проведено в online-форматі за допомогою платформи Zoom. Зверніть увагу, що день і час проведення лишаються незмінними!

Станьте учасниками заходу, і ви ще раз переконаєтеся, що, обираючи для себе ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ», ви обираєте успішне майбутнє! Зробивши вибір на користь ВСП ЗМФК ЗНУ, ви отримаєте затребувану в Україні та світі спеціальність; можливість вступити до коледжу без ЗНО; навчатися за державним замовленням; зможете отримувати стипендію і не лише звичайну, а й додаткову від ТОВ «Метінвест Холдинг». А ще – проходити практики з отриманням заробітної плати; на вас чекає гарантоване працевлаштування та можливість подальшого навчання за скороченим терміном в закладах вищої освіти і, насамперед, у Запорізькому національному університеті.

Приєднуйтеся до online-дня відкритих дверей, і ви дізнаєтеся, як стати студентами коледжу, зокрема, коли і як необхідно подати документи до вступу, які іспити потрібно скласти на базі 9-х або 11-х класів, а також після закінчення професійно-технічних закладів освіти.

Окрему увагу буде приділено затребуваним на ринку праці спеціальностям, а саме 133 Галузеве машинобудування; 136 Металургія (Виробництво сталі і сплавів); 136 – Металургія (Обробка металів тиском); 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; 273 – Залізничний транспорт; 275 – Транспортні технології (на залізничному транспорті).

Гості заходу дізнаються про те, як відбувається навчання в коледжі; що таке дуальна освіта і які перспективи вона відкриває перед студентами; про співпрацю ЗМФК ЗНУ з провідними підприємствами міста, зокрема, ПАТ «Запоріжсталь» та Укрзалізницею тощо.

Адміністрація та викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» радо зустрінуть вас на online-заході, приєднатися до якого ви зможете на платформі Zoom (ідентифікатор конференції: 96184697636; код доступу: 2021)

Довідки за телефонами: (061)707-80-81, (061),+38 (095) 860-28-97

Сайт: www.zmk.zp.ua; Facebook: https://www.facebook.com/zmk.zp.ua