Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології відвідують онлайн-лекції Люблянського університету

Студенти факультету іноземної філології відвідують онлайн-лекції Люблянського університету

Студенти факультету іноземної філології відвідують онлайн-лекції Люблянського університету
14.04.2021 15:46 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології міжнародна діяльність освітній процес онлайн-лекція

Таку змогу мають студенти-франкофони факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під час вивчення курсу «Французький театр XX століття». Лекції про франкомовні театральні твори й про французький театр проводяться в рамках проєкту «Erasmus+», у якому бере участь факультет іноземної філології.

Онлайн-зустрічі проводить Боштіан Марко Турк, завідувач кафедри романської філології, професор Люблянського університету (Словенія). Варто відзначити, що з цим вишем у ЗНУ підписаний договір про співробітництво.

Минулого тижня студенти 4 курсу, які вивчають французьку як першу іноземну мову –Катерина Акімова – та як другу: Аліна Озерних, Анастасія Оробченко, Аліна Собокарь, Єлизавета Тахтарова, – зацікавлено та активно взяли участь у лекції «Jean Giraudoux: La Guerre de Troie n'aura pas lie, Electre» («Жан Жиро. Троянська війна не відбудеться»).

Професор Марко Турк під час лекції допомагав студентам більше дізнатися про визначні дати та імена. У чаті зустрічі було багато питань від слухачів, на які лектор відповідав в інтерактивному режимі.

Студенти факультету іноземної філології ЗНУ задоволені, що мали змогу долучитися до освітнього процесу європейського вишу.

 

Ганна Ваніна,

Факультет іноземної філології

 

 

 

Схожі новини