Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти інженерного інституту ЗНУ взяли участь у Міжнародному конгресі «Society of Ambient Intelligence-2021»

Дванадцятого квітня розпочав свою роботу IV Міжнародний науковий конгрес «Society of Ambient Intelligence-2021». Його організаторами стали заклади вищої освіти України, Латвії, Узбекистану, Грузії, Словаччини, Ізраїлю, Румунії, Польщі та Казахстану. До участі в роботі інноваційного форуму долучилися представники 21 країни світу, а генеральними партнерами стали ТОВ «Метінвест Холдинг», ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», ГО «Криворізька фундація майбутнього». Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) на конгресі представляли студенти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту, а саме – Євгеній Меліхов, Аліса Балашова та Віталій Самусь. Науковим керівником молоді була завідувачка цієї ж кафедри Тетяна Меліхова.

У рамках роботи форуму відбувся Міжнародний конкурс молодіжних бізнес-проєктів і стартапів. Його метою було сприяння розвитку та популяризації ідей підприємництва в молодіжному середовищі; отримання учасниками навичок бізнес-моделювання та проєктування, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність та життєздатність. Студенти інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ взяли участь у конкурсі зі своїм бізнес-проєктом підприємства «Відходи – у доходи», яке займатиметься переробкою відпрацьованих автомобільних шин.

Як розповів Євгеній Меліхов, однією з екологічних проблем сьогодення є зростання числа автомобільного транспорту в усьому світі, і, як наслідок цього, – проблема утилізації автомобільних шин. Їхня переробка та використання в якості вторинної сировини має велике економічне значення. Вони дозволять зберегти запаси невідновлюваного природного ресурсу – синтетичного каучуку; стимулюватимуть розвиток ресурсозберігаючих, дешевих технологій і дозволять у майбутньому підприємству отримувати прибуток. За підсумками конкурсу команда кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ посіла 3 місце.

Викладачі та студенти ЗНУ, зокрема Інженерного навчально-наукового інституту, вітають команду з успіхом та бажають її учасникам нових цікавих ідей і професійних досягнень!

Інженерний навчально-науковий інститут