Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує старшокласників приєднатися до роботи Школи лідерів учнівського самоврядування

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування, запрошує активних і цілеспрямованих старшокласників приєднатися до цьогорічної Школи лідерів учнівського самоврядування. Заняття розпочнуться в режимі онлайн уже 17 квітня.

Це – традиційний для Запорізького національного університету масштабний профорієнтаційний проєкт, спрямований на розкриття потенціалу учнів, які мають лідерські здібності. Його учасники зможуть опанувати такі важливі для почакту побудови кар‘єри в сучасному світі навички, як тайм-менеджмент, вміння працювати в команді, основи фінансової грамотності тощо.

Учасників Школи очікують:

● дружня атмосфера та нові знайомства;

● тренінг, що сприяє успіху та розвиває віру у власні сили;

● вміння працювати в команді;

● основи самопрезентації та ораторського мистецтва;

● формування навичок, які  допоможуть виявити свої лідерські якості.

Для участі в роботі Школи лідерів учнівського самоврядування необхідно зареєструватися, використовуючи qr-код на афіші заходу.