Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет запрошує абітурієнтів завітати 24 квітня на День відкритих дверей

Економічний факультет запрошує абітурієнтів завітати 24 квітня на День відкритих дверей

Економічний факультет запрошує абітурієнтів завітати 24 квітня на День відкритих дверей
23.04.2021 16:03 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Двадцять четвертого квітня о 9.00 представники економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують абітурієнтів завітати на день відкритих дверей у режимі онлайн. Під час Zoom-конференції майбутні вступники та їхні батьки матимуть змогу поспілкуватися з деканом, професоркою Аллою Череп й іншими науково-педагогічними працівниками економічного факультету.

Під час онлайн-спілкування учасникам Дня відкритих дверей на економічному факультеті розкажуть про переваги здобуття вищої освіти в провідному закладі вищої освіти півдня України за затребуваними на ринку праці спеціальностями економічного профілю.

Майбутні абітурієнти дізнаються про спеціальності й освітні програми, за яким можна здобути вищу освіту на економічному факультеті, про особливості навчання, проходження практики, можливості розпочати наукову кар’єру ще під час навчання в університеті, яскраве й незабутнє студентське життя, перспективи працевлаштування тощо.

Захід проходитиме на платформі zoom-конференції.

Ідентифікатор: 858 473 7696

Пароль: 4lwiE8

Запрошуємо до участі в заході всіх, хто прагне більше дізнатися до умови вступу й особливості та переваги навчання на економічному факультеті ЗНУ!

 

Схожі новини