Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели онлайн-семінар для вчителів з аналізу типових помилок абітурієнтів, виявлених під час тренінгових сесій із підготовки до ЗНО з географії

У ЗНУ провели онлайн-семінар для вчителів з аналізу типових помилок абітурієнтів, виявлених під час тренінгових сесій із підготовки до ЗНО з географії

У ЗНУ провели онлайн-семінар для вчителів з аналізу типових помилок абітурієнтів, виявлених під час тренінгових сесій із підготовки до ЗНО з географії
16.04.2021 14:31 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування співпраця зі школами тренінг із написання ЗНО аналітичний семінар для вчителів

У Запорізькому національному університеті на базі Регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу (РОНІК) днями для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти відбувся аналітичний онлайн-семінар «Аналіз типових помилок абітурієнтів, виявлених під час тренінгових сесій із підготовки до ЗНО з географії 2021 року».

Його учасники після завершення семінару й самостійного опрацювання наданої їм для вивчення інформації – детального аналізу типових помилок вступників, яких вони припустилися в минулому році під час безкоштовного тренінгу з написання ЗНО з географії, нададуть онлайн-сертифікати 4-годинних курсів підвищення кваліфікації. Про це йшлося у вступному слові начальниці відділу доуніверситетської підготовки. профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галини Микитів.

Галина Володимирівна нагадала присутнім, що щороку на базі Запорізького національного університету проводять безкоштовні пробні тренінги, у яких можуть взяти участь усі охочі. Робочі зошити для цих тренінгів розробляють викладачі вишу, враховуючи завдання минулорічних ЗНО. Науковці університету потім перевіряють й аналізують роботи учасників. Це дає змогу старшокласникам дізнатися про рівень їхньої готовності до складання основної сесії ЗНО. А викладачі вишу за результатами аналізу опрацьованого матеріалу проводять низку семінарів для вчителів закладів середньої освіти. Це дозволяє покращити рівень підготовки абітурієнтів до проходження основної сесії ЗНО.

Також Галина Володимирів запросила всіх учасників семінару-випускників Запорізького національного університету приєднатися до Асоціації його випускників задля плідної співпраці в майбутньому. Крім того, вона розповіла про можливості, які надає активним і цілеспрямованим учням загальноосвітніх закладів середньої освіти участь у Школі лідерів учнівського самоврядування. Це – важливий профорієнтаційний проєкт відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, спрямований на розвиток soft-skill учнів-активістів.

Спікером семінару став доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичної культури, здоров’я та туризму Євгеній Бортников.

Так, викладачам нагадали, що тест зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2021 році складається із завдань чотирьох форм: завдань із вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари»), завдань відкритої форми з короткою відповіддю і завдань із вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей. Загальна кількість завдань тесту з географії – 54, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Цього року 86 абітурієнтів взяли участь у тренінгу з написання ЗНО з географії. Під час семінару доповідач використав не тільки дані їхніх робіт, але й звернувся до матеріалів пробного ЗНО від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, яке провели 10 квітня.

Спікер зазначив, що цього року дві роботи за результатами проходження тренінгу з написання ЗНО з географії набрали 199 і 188 балів, одна робота – менше 100 балів, ще дві – мінімальні 125 і 120 балів. У середньому ж показник набраних балів – від 135 до 165 балів.

Серед іншого, Євгеній Геннадійович звернув увагу присутніх, що третій блок ЗНО – задачі – викликав чимало труднощів в учасників тренінгу з написання ЗНО. Близько 60% з них не вирішило жодної задачі, а ще 40 – лише першу й другу.

Також серед завдань, що потребують особливої уваги під час підготовки до проходження основної сесії ЗНО, – розбір кліматограм, статево-демографічні піраміди, читання топографічних карт тощо.

Учасникам заходу надали низку порад щодо ефективної підготовки учнів до складання ЗНО з географії.

За детальною інформацією щодо аналітичних семінарів з різних предметів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою:

69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2,

тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86.

E-mail: vdpp_znu@ukr.net

Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

Інстаграм: https://www.instagram.com/znu.official/

Телеграм: https://t.me/znu_official

You-tube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/featured

 

 

 

Схожі новини