Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ провели в онлайн-режимі День відкритих дверей

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ провели в онлайн-режимі День відкритих дверей

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ провели в онлайн-режимі День відкритих дверей
20.04.2021 12:34 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей вступна кампанія-2021

Сімнадцятого квітня у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) за допомогою сервісу для проведення online-конференцій Zoom відбувся День відкритих дверей.

Розпочинаючи захід, в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи Лідія Демидова привітала присутніх від імені керівництва Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ та надала слово заступниці директора з навчальної роботи Юлії Островській. Вона наголосила, що в зв’язку з впровадженими змінами в освіті та скороченням шкіл з повною середньою освітою, чимало випускників запитують, якому закладу освіти надати перевагу; як отримати затребувану високооплачувану професію; як забезпечити собі в майбутньому стабільне й матеріально незалежне життя тощо. «Якщо ви сьогодні знаходитеся з нами на онлайн-конференції в Zoom, то ви вже на правильному шляху, і ми спробуємо вас в цьому переконати», – зазначила Юлія Островська. Саме цьому завданню – переконати молодь у перспективності навчання у ЗМФК ЗНУ, донести до хлопців і дівчат інформацію про переваги цього вибору, а також знайомству з відділеннями та зі спеціальностями коледжу – були присвячені виступи учасників заходу.

Як розповіла в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи Лідія Демидова, коледж здійснює підготовку конкурентоспроможних і затребуваних фахівців за освітньо-професійним рівнем «фаховий молодший бакалавр» для провідних промислових підприємств нашого міста. У ЗМФК ЗНУ готують металургів (прокатників і сталеварів); механіків, електриків, залізничників і ремонтників залізничного транспорту за спеціальностями 133 «Галузеве машинобудування»; 136 «Металургія» (виробництво сталі і сплавів) і 136 – «Металургія» (обробка металів тиском), а також 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; 273 – «Залізничний транспорт»; 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)».

«А щодо переваг отримання освіти у ЗМФК ЗНУ, – підкреслила Лідія Сергіївна, – то це – бюджетна форма навчання на базі 9-ти та 11-ти класів, а також стипендіальне забезпечення: академічні та спеціальні стипендії для пільгових категорій, для обдарованої молоді, стипендії Верховної ради України та президента України, а також іменні стипендії ТОВ “Метінвест Холдинг”. Крім того, студенти коледжу проходять оплачувану практику на робочих місцях, і, безумовно, можуть продовжити навчання за скороченим терміном у закладах вищої освіти, зокрема, в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету».

Своїм професійним успіхом у відео-зверненні поділилася випускниця коледжу Ганна Мозгін. Після закінчення навчання у ЗМФК ЗНУ Ганна побудувала швидку кар’єру та нині обіймає посаду менеджерки відділу неперервного вдосконалення ПАТ «Запоріжсталь», є ведучою тренінгів за моделлю дбайливого підприємства. Її теперішня робота дуже цікава й приносить справжнє задоволення, адже кожен день несхожий на інший! Випускникам пані Ганна побажала обрати серед безлічі доріг, які відкриваються перед ними, ту, що принесе їм успіх та впевненість у майбутньому, і про вибір якої вони не пошкодують ніколи!

А про дисципліни, які вивчають студенти різних спеціальностей, умови навчання, місця проходження виробничих практик та про перспективи гарантованого працевлаштування розповіли гостям голови циклових комісій коледжу, серед яких були Олена Таран (металургійні дисципліни), Ганна Богданець (електромеханічні предмети), Сергій Мальцев (транспортні дисципліни), а також – провідний викладач металургійних дисциплін Володимир Сапронов. Короткі, але змістовні виступи голів комісій супроводжувалися яскравими відео-презентаціями та питаннями від гостей, що свідчило про їхню зацікавленість темою зустрічі. Питання стосувалися працевлаштування дівчат після закінчення навчання в коледжі, а головне, термінів подання документів, конкретних дат проведення іспитів тощо. І тому модераторка зустрічі надала слово відповідальній секретарці відбіркової комісії Любові Подкопаєвій для більш детального інформування абітурієнтів про умови та особливості вступної кампанії-2021.

Любов Анатоліївна звернула увагу присутніх на те, що прийом до коледжу здійснюватиметься як за денною, так і за заочною формами навчання, нагадала про строки подання документів. «Уся потрібна інформація щодо вступної кампанії-2021, – підкреслила відповідальна секретарка, – уже розташована та буде поповнюватися на офіційному сайті коледжу». Особливу увагу Любов Анатоліївна приділила місячним підготовчим курсам з української мови та математики, які розпочнуть роботу з 1 червня. Підготовчі курси збільшать шанси абітурієнтів на успішний вступ за рахунок додаткових балів, які нараховуються слухачам. А додатковим бонусом для відвідувачів цих курсів буде можливість безкоштовного проживання в комфортному гуртожитку ЗМФК ЗНУ під час занять.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини