Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для магістрантів спеціальності «Дошкільна освіта» провели гостьову онлайн-лекцію від стейкхолдера

Для магістрантів спеціальності «Дошкільна освіта» провели гостьову онлайн-лекцію від стейкхолдера

Для магістрантів спеціальності «Дошкільна освіта» провели гостьову онлайн-лекцію від стейкхолдера
20.04.2021 15:42 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології спеціальність дошкільна освіта співпраця зі стейкхолдером онлайн-лекція

Здобувачі-магістри, які навчаються за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 15 квітня прослухали лекцію фахівчині-практика, експертки галузі, представниці видавництва «Ранок» а також дитячої письменниці –Любові Яковенко.

Унікальність занять обумовлена тим, що лекторка має досвід роботи керівницею закладу дошкільної освіти, вона – знавець сучасної методичної літератури для спеціальності «дошкільна освіта», авторка й рецензентка навчальних посібників.

Незважаючи на онлайн-формат занять, здобувачі мали змогу безпосереднього спілкування зі спікеркою. Йшлося про фахове обговорення проблемних питань дошкільної освіти загалом, та зокрема, про використання сучасних інноваційних технологій в дошкільній освіті.

Особливу зацікавленість у слухачів викликав запропонований лекторкою аналіз  сучасної методичної літератури, творчість Любові Яковенко для дітей та її рекомендації щодо інформаційних ресурсів для поглибленого вивчення й дослідження цих питань.

 

 

 

Схожі новини