Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ФСУ посів 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота»

Упродовж лютого – квітня 2021 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Соціальна робота» спеціальності «Соціальна робота». Серед його учасників був і студент факультету соціології та управління ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University)  Гліб Усенко, який успішно презентував свій виш на всеукраїнському рівні.

На конкурс надійшло 64 наукові роботи від 71 студента із 39 закладів вищої освіти України. Упродовж лютого-березня 2021 року галузева конкурсна комісія здійснювала рецензування студентських наукових робіт. Склад комісії: проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк (голова комісії), професорка Тетяна Логвинеко, доценти Леся Смеречак, Ігор Зубрицький, Орест Гук (Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка), професорка Ренате Вайнола (Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова), професорка Оксана Повідайчик (Ужгородський національний університет), професорка Віра Поліщук (Тернопільський національний університет ім. В. Гнатюка), професорка Наталія Сейко (Житомирський державний університет ім. І. Франка) та доцентка Олена Маловічко (Запорізький національний університет).

В підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт взяли участь студенти-фіналісти конкурсу із закладів вищої освіти різних регіонів України, які захищали свої наукові роботи. Студент факультету соціології та управління Запорізького національного університету Гліб Усенко під керівництвом д.філософ.н. О.М. Приймака посів ІІ місце, його нагородили Дипломом ІІ ступеня.

Під час підсумкової конференції представлені цікаві доповіді і презентації, які викликали активне обговорення, дискусії та обмін думками з різних аспектів актуальних соціально-педагогічних проблем. На основі рецензування робіт та їхнього захисту було визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, яких нагороджено Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.