Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачів, студентів, аспірантів ЗНУ запрошують на вебінар «Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат» в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ)

Викладачів, студентів, аспірантів ЗНУ запрошують на вебінар «Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат» в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ)

Викладачів, студентів, аспірантів ЗНУ запрошують на вебінар «Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат» в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic IQ)
21.04.2021 09:47 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність вебінар академічна доброчесність

Здобувачі вищої освіти та науковці повинні дотримуватись академічної доброчесності. Перевірка текстів на плагіат стала буденністю для здобувачів вищої освіти. Кожен випускник університету, науковий керівник та здобувач наукового ступеня повинен вміти написати академічний текст без плагіату та правильно оформлювати запозичення. Перевірка роботи на наявність плагіату неминуча, проте навчитися тлумачити результати важливо, так само як і написати академічний текст.

22 квітня о 15:00 відбудеться вебінар на тему «Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат» за участі та підтримки проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти Academic IQ» та компанії Unicheck Україна. Вебінар буде цікавий студентам, аспірантам, викладачам ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та всім, хто пише академічні тексти. Під час вебінару йтиметься про основні аспекти звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат. Будуть розглянуті практичні кейси та найцікавіші запитання щодо здійснення перевірки текстів з метою виявлення збігів текстових і графічних фрагментів, підтримання академічної доброчесності в університеті.

Спікер заходу – експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна Андрій Сідляренко.

На вебінарі він розкаже про те:

­         як синергія людини та машини дають найкращі результати перевірки на плагіат;

­         чому звіт подібності – не довідка про перевірку;

­         на які сигнали звіту подібності потрібно звертати увагу;

­         які технології використовують для пошуку текстових модифікацій.

Усі учасники отримають цікаві матеріали від спікера та спеціальні промокоди. Для участі у заході необхідна попередня реєстрація. Детальніше:  https://bit.ly/3a8x9Vb, https://bit.ly/2QkHs1h

Безкоштовно зареєструватися можна за лінком:

https://turnitin.zoom.us/.../tJMsd...

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини