Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті відбулося чергове засідання проєктної групи освітньої програми «Мисливське господарство та рослинні ресурси»

Двадцять другого грудня 2020 року на кафедрі біології лісу, мисливствознавства та іхтіології біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося чергове засідання проєктної групи освітньої програми «Мисливське господарство та рослинні ресурси», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 205 «Лісове господарство» у складі гаранта ОП Домніча В.І., завідувача кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, д-р біол. наук, професорів-членів проектної групи: Лебедєвої Н.І., канд. біол. наук, доц. каф., Приступи І.В., канд. б. наук, доц. каф., генетики та рослинних ресурсів.

На засіданні обговорювали цілі ОП «Мисливське господарство та рослинні ресурси», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 205 Лісове господарство. Також розглядали пропозиції НПП щодо переліку освітніх компонентів ОП «Мисливське господарство та рослинні ресурси», та обговорювали пропозиції вищої освіти.

Виступив гарант ОП Домніч В.І., завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, д-р біол. наук, професор. Він зазначив, що цілі навчання за ОП полягають у підготовці кваліфікованих фахівців з інноваційним мисленням, які здатні застосовувати набуті компетентності та творчо підходити до вирішення професійних завдань та виробничих питань з вирощування, догляду, формування й оцінки лісових насаджень.

Учасники заходу заслухали виступ члена проєктної групи Лебедєвої Н.І., канд. біол. наук, доц. кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, щодо необхідності перегляду переліку та змісту освітніх компонентів ОП «Мисливське господарство та рослинні ресурси» з метою посилення набуття вмінь та навичок щодо впровадження у життя стратегії сталого розвитку.

Виступила й представники від здобувачів вищої освіти Вдовкіна О. щодо необхідності формування компетентностей застосування інформаційних і комунікаційних технологій; підбору навчальних дисциплін, які б забезпечували універсальність отриманих компетентностей для формування більш широких можливостей для працевлаштування, та Кравцов А. щодо поглиблення практичної підготовки. Пропозиції здобувачів вищої освіти учасники засідання проєктної групи взяли до відома.