Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті ЗНУ День відкритих дверей відбудеться 6 травня в онлайн-режимі

23.04.2021 14:20 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Шостого травня о 16.00 відбудеться День відкритих дверей на філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн-режимі. Під час ZOOM-конференції майбутні вступники матимуть змогу поспілкуватися з деканом факультету, професоркою Тамарою Хом'як, викладачами факультету, головою студентської ради філологічного факультету, поставити запитання щодо вступу на спеціальності факультету.

На конференції абітурієнтів ознайомлять зі специфікою освітніх програм спеціальностей філологічного факультету:

1.014.01 Середня освіта (Українська мова і література)

2.035.01 Українська мова та література

3.035.034 Слов'янські мови та літератури (переклад включно), перша – російська

4.035.033 Слов'янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська

Абітурієнтів проінформують про порядок вступу на філологічний факультет, умови навчання на факультеті, особливості філологічної освіти. Про студентське життя розповість голова студради факультету Влад Момот.

Захід проходитиме на платформі Zoom-конференції:

Ідентифікатор: 632 112 1033

Пароль: 2Wr4f6

Чєкаємо всіх небайдужих до СЛОВА, всіх, хто прагне більше дізнатися про умови вступу і особливості навчання на філологічному факультеті Запорізького НАЙКРАЩОГО університету!