Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті успішно провели масштабний День відкритих дверей для півсотні вступників

На економічному факультеті успішно провели масштабний День відкритих дверей для півсотні вступників

На економічному факультеті успішно провели масштабний День відкритих дверей для півсотні вступників
26.04.2021 09:43 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей співпраця з абітурієнтами

Двадцять четвертого квітня в онлайн-режимі економічний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) радо зустрічав старшокласників, абітурієнтів та їхніх батьків. Головною метою проведеного заходу стало знайомство майбутніх абітурієнтів з економічним факультетом, спеціальностями, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, та особливостями вступу. У заході взяли участь понад 40 абітурієнтів Запорізького регіону.

Онлайн-захід - День відкритих дверей проводила декан факультету, професорка Алла Череп. Вітаючи його учасників, вона зазначила, що незважаючи на виклики, які виникли через пандемію коронавірусу, освітній процес здійснюється за графіком із використанням новітніх технологій.  Економічний факультет – це команда однодумців, яка щодня працює над тим, щоб студентам було комфортно навчатися: «Для нас студенти – це партнери з якими ми будуємо освітній процес», – наголосила Алла Василівна. На факультеті між студентами та викладачами панує довірча атмосфера: викладачі із натхненням передають свої навики та досвід здобувачам освіти, а студенти радують наставників своїми досягненнями, мотивуючи їх впроваджувати інноваційні технології.

Студентські роки на економічному факультеті – це не тільки навчання, студенти мають можливість розвиватися у різних галузях: брати участь у спортивних змаганнях, в організації заходів на факультеті, займатися волонтерством і доброчинністю, стати учасником «КВК», «Ліги сміху», «Студентської весна», конкурсів «Міс та Містер ЗНУ» та «Фестивалю реклами». Представники факультету турбуються про те, щоб студенти отримали не тільки знання та навички, а й задоволення від різноманітного драйвового студентського життя. Алла Василівна наголосила, що факультет надзвичайно потужний: випускники економічного факультету ЗНУ працюють на провідних підприємствах та в організаціях України і світу, факультет має низку нагород, серед них – золота медаль ім. М.І. Туган-Барановського», «Найкращий навчальний заклад з підготовки спеціалістів банківсько-фінансової галузі».

Під час зустрічі завідувачі  кафедр економічного факультету розповіли про спеціальності факультету: «Міжнародна економіка» та «Економіка та управління ринком землі», «Економічна кібернетика», «Маркетинг» та «Управління персоналом та економіка праці», «Облік і аудит» і «Фінанси і кредит». Завідувачі відзначили, що спеціальності економічного факультету є надзвичайно затребуваними й актуальними. Завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму, професор Дмитро Бамбідра наголосив на надзвичайному попиті на фахівців зі спеціальності «Економіка та управління ринком землі». Завідувачка кафедри економічної кібернетики, професорка Наталія Максишко акцентувала увагу на тому, що кібернетика сьогодні набуває надзичайної актуальності, оскільки в нашій країні активно відбувається цифровізація а тому прогнозування і аналітика завжди будуть затребуваними. Завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу, професор Микола Іванов розповів про спеціальності кафедри, зазначив, що вони є провідними на ринку праці, адже фахівці з маркетингу і кваліфіковані управлінці є запорукою ефективної діяльності будь-якого підприємства. Завідувачка кафедри обліку та оподаткування, професорка Неля Проскуріна акцентувала увагу на тому, що суб’єкти господарювання будь-якої сфери діяльності мають вести облік та оперувати знаннями щодо особливостей оподаткування, отже спеціальність кафедри є надзвичайно актуальною. Завідувач кафедри  фінансів, банківської справи та страхування, доцент Анатолій Кущик зазначив, що спеціальності банківсько-фінансової сфери не втрачають свою актуальність, адже завжди першочерговим для підприємств є збільшення і правильний розподіл фінансових ресурсів.  

Завідувачі кафедр економічного факультету наголосили та тому, що більшість викладачів має практичних досвід роботи, відповідно, студенти отримують вагомі знання та навики, які в майбутньому застосовують у своїй діяльності. Студенти економічного факультету теж забажали виступити на заході та поділитися своїми враженнями про навчання. Зокрема, голова студентської ради факультету Марина Корохова висловила подяку викладачам економічного факультету та зазначила, що надзвичайно щаслива бути студенткою саме цього факультету й університету, наголосила на тому, що викладачі завжди пропонують допомогу й намагаються вирішите будь-які питання, акцентувала увагу та тому, що навчатися не тільки пізнавально, але й цікаво. На факультеті систематично проводять заходи, серед яких Марина відзначила «День студента» – цього дня викладачі поздоровляють студентів: «Викладачі економічного факультету єдині, хто так креативно вітає своїх студентів, що надзвичайно приємно». Голова студради закликала абітурієнтів приєднатися до дружньої родини економічного факультету ЗНУ і запевнила, що вони ніколи не пошкодують про свій вибір.

Онлайн-захід - День відкритих дверей на економічному факультеті – пройшов продуктивно: абітурієнти були зацікавлені, ставили актуальні питання та отримували відповіді, а також зазначили, що зустріч  була надзвичайно цікавою та інформативною.

 

Економічний факультет

 

Схожі новини