Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Валерія Чеховська посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у галузі економічної конкуренції»

Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у галузі економічної конкуренції» пройшла на базі Полтавської державної аграрної академії.  На конкурс подали 118 наукових робіт від 192 авторів із 47 закладів вищої освіти. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) представляла студентка 2 курсу економічного факультету спеціальності «фінанси, банківська справа та страхування» Валерія Чеховська з роботою «Формування інвестиційної політики з метою підвищення конкурентоспроможності України» (науковий керівник – д.е.н., професор Олександр Череп). Наукову роботу Валерії відзначили Дипломом ІІ ступеня.

У роботі удосконалили визначення сутності поняття конкурентоспроможність держави. Авторка проаналізувала сучасний стан конкурентоспроможності та тенденції інвестицій в Україну. Вона виявила проблеми формування конкурентоспроможності та інвестиційного клімату України та запропонувала шляхи їхнього покращення.

Викладачі та студенти вітають студентку Валерію Чеховську та її наукового керівника Олександра Черепа з черговою перемогою та бажають подальших наукових здобутків.

Економічний факультет