Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету запрошують на День відкритих дверей у режимі онлайн

Представники біологічного факультету запрошують на День відкритих дверей у режимі онлайн

Представники біологічного факультету запрошують на День відкритих дверей у режимі онлайн
26.04.2021 16:46 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами День відкритих дверей

Двадцять дев'ятого квітня о 16.00 викладачі, співробітники та студенти біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують абітурієнтів та їхніх батьків завітати на День відкритих дверей у режимі онлайн.

Під час спілкування з деканом факультету, професоркою Людмилою Омельянчик і представниками різних кафедр майбутні вступники дізнаються про історію становлення й розвитку, про сучасне й майбутнє біологічного факультету. Їм розкажуть про спеціальності та освітні програми, за якими можна здобути сучасні престижні професії, про особливості навчання і перспективи працевлаштування після отримання диплома.

Крім того, старшокласники закладів загальної середньої освіти та студенти фахових коледжів дізнаються про особливості вступу-2021. Вони отримають відповіді на всі запитання щодо сертифікатів ЗНО, строків проходження основних етапів вступної кампанії, пільгових категорій, сплати за навчання тощо.

Також учасники Дня відкритих дверей дізнаються про те, що навчання на біологічному факультеті дарує незабутні студентські роки, а також – багато можливостей для розвитку наукового потенціалу й творчих здібностей здобувачів освіти.

Захід відбудеться у форматі zoom-конференції.

Ідентифікатор: 2253342134

Пароль: 12345

Біологічний факультет запрошує всіх охочих приєднатися до його Дня відкритих дверей!

 

 

 

Схожі новини