Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці біологічного факультету долучилися до участі в конференції «Молода наука-2021»

27.04.2021 16:50 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет студентська наука наукова діяльність конференція Молода наука-2021

На біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) великого значення надають розвитку студентської науки, а також створенню необхідних умов для плідної діяльності молодих учених. Це ще раз підтвердили засідання секцій на біологічному факультеті в рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2021»: цього року, як і в попередні рази, чимало молодих дослідників виявили бажання презентувати свої наукові здобутки університетській спільноті. Через необхідності дотримуватись карантинних обмежень цьогоріч робота секцій тривала в онлайн-режимі.

На початку кожного секційного засідання декан біологічного факультету Людмила Омельянчик зверталася зі словами щирого привітання до учасників конференції. Людмила Олександрівна бажала всім учасникам секцій вдалої презентації своїх робіт, плідних і цікавих дискусій і нових наукових здобутків у майбутньому.

У роботі секції «Хімія» взяли участь 15 учасників, із них – 7 викладачів і 8 студентів. За результатами її роботи кращими доповідями визнали наукові розвідки студентів: Вірьовкіної Марини (4 курс), Броун Юлії (магістрантка 1 курсу) і Попович Яни (магістрантка 1 курсу).

До роботи секції «Генетика СПГ» долучилося 19 учасників (5 викладачів, 4 – аспірантів і молодих вчених, 10 студентів). Кращими науковими роботами секції визнали дослідження Гавриленко Ксенії (аспірантка 3 року), Гуліної Оксани (аспірантки 3 року) й Авраменко Наталії (аспірантка 3 року).

У секційному засіданні «Екологія. Охорона середовища. Мисливствознавство та іхтіологія» взяли участь 9 викладачів, 1 молодий вчений, 2 аспіранти й 7 студентів (усього – 19 осіб). Кращими стали роботи Іваненка Максима (3 курс), Коломієць Вікторії (магістрантка 1 курсу) та Лапченкової Марії (2 курс).

У засіданні секції «Біохімія та імунологія. Фізіологія людини та тварин» взяли участь 19 осіб (6 викладачів, 3 молодих учених і 9 студентів). Кращими стали наукові роботи Джос Ганни (магістрантка 1 року), Малинович Вікторії (3 курс) і Карабаєва Данила (4 курс). Окремо грамотою декана біологічного факультету Людмили Омельянчик у рамках роботи цієї секції нагороджена доповідачка Торянік Марія – студентка Василівського фахового коледжу, яку завітали підтримати на конференції її керівник (магістр, випускник біологічного факультету Капустін Сергій) та її однокурсники, які були вільними слухачами на секції «Біохімія та імунологія. Фізіологія людини та тварин».

Кращі доповіді традиційно увійдуть до загальноуніверситетського збірника наукових робіт, який побачить світ за результатами роботи конференції «Молода наука-2021».