Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гаранти освітньо-наукових програм ЗНУ обговорили критерії оцінювання якості підготовки докторів філософії

Гаранти освітньо-наукових програм ЗНУ обговорили критерії оцінювання якості підготовки докторів філософії

Гаранти освітньо-наукових програм ЗНУ обговорили критерії оцінювання якості підготовки докторів філософії
28.04.2021 09:52 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ аспірантури і докторантури Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти наукова діяльність підготовка докторів філософії семінар

Двадцять другого квітня в Запорізькому національному університеті  (ZNU, Zaporizhzhia National University) на платформі ZOOM відбулось чергове традиційне засідання, яке провели  для гарантів освітньо-наукових програм третього рівня. Організатором проєкту виступає координаторка PhD-програм в університеті, докторка педагогічних наук, професорка кафедри загальної та прикладної фізики Вікторія Меняйло.

На початку засідання Вікторія Іванівна проінформувала присутніх, що на сьогодні активно триває оновлення нормативних документів Запорізького національного університету відповідно до сучасних вимог щодо якості докторських програм, а також розробляються методичні рекомендації для гарантів. Це створить належне нормативне та методичне підгрунтя для подальшого вдосконалення освітньо-наукових програм третього рівня вищої освіти в нашому виші.

Надалі доповідачка детально зупинилась на критеріях та підкритеріях, за якими Національне агентство забезпечення якості вищої освіти оцінює якість освітніх програм. При цьому основна увага присутніх зосереджувалась на особливостях оцінювання програм підготовки докторів філософії порівняно з оцінюванням якості програм бакалаврського й магістерського рівнів. Це, насамперед, – вимоги до наукових керівників аспірантів і викладачів, які забезпечують освітній процес на третьому рівні; питання вирішення конфліктних ситуацій, зокрема, між аспірантом і науковим керівником; дотримання академічної доброчесності як в освітньому, так і в науковому процесі; наявність належної дослідницької інфраструктури в університеті; введення аспірантів у міжнародний науковий простір; проміжна атестація майбутніх докторів філософії тощо.

Наприкінці засідання Вікторія Меняйло відповіла на запитання гарантів та побажала всім подальших успіхів у напряму вдосконалення підготовки докторів філософії в Запорізькому національному університеті.

 

 

 

Схожі новини