Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ поділяє глибоку скорботу рідних, близьких і колег із приводу смерті завідувачки кафедри другої іноземної мови ФІФ Катерини Ружин

Колектив ЗНУ поділяє глибоку скорботу рідних, близьких і колег із приводу смерті завідувачки кафедри другої іноземної мови ФІФ Катерини Ружин

Колектив ЗНУ поділяє глибоку скорботу рідних, близьких і колег із приводу смерті завідувачки кафедри другої іноземної мови ФІФ Катерини Ружин
30.04.2021 10:16 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології некролог

Викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) висловлюють щире співчуття рідним, близьким, колегам й однодумцям завідувачки кафедри другої іноземної мови Катерини Михайлівни Ружин.

Сьогодні на факультеті скорботна тиша...

29 квітня 2021 року Катерини Михайлівни Ружин не стало.

«Я виходжу з кабінету пізно ввечері. Колеги та студенти вже давно розійшлися по домівкам. Тиша у довгому світлому коридорі. Це – мій факультет, моє життя...» – так із любов’ю до факультету іноземної філології завжди говорила Катерина Ружин.

Ось що пишуть колеги шановної Катерини Михайлівни: «Пішла з життя ціла епоха. Катерина Михайлівна – поважна особистість не тільки на факультеті іноземної філології, а й в університеті в цілому. Завідувачка кафедрою іноземних мов професійного спрямування, почесний декан ФІФ. Із нею розпочалась історія кафедри викладання другої іноземної мови, якою вона завідувала з 1992 року до кінця життя. Не просто керувала, а вклала всю свою любов. Це єдина кафедра другої іноземної мови в Україні.

Усе своє життя Катерина Михайлівна гідно й із любов’ю несла почесне звання Вчителя. Багаторазово була нагороджена орденами та медалями державного рівня: значком Міністерства освіти Української РСР «Відмінник народної освіти», орденом «Знак пошани», Почесною грамотою Верховної Ради України, орденом Княгині Ольги III ступеня.

Та не тільки це була її основна нагорода. Сотні молодих умів, виховані мудрістю, знанням французької мови та життєвим досвідом, згадують її із вдячністю по всьому світу.

Категорична, сувора, вимоглива, але чітка та справедлива. Катерина Михайлівна з теплом, симпатією та розумінням ставилась до кожного на факультеті. Її стриманість, організованість, статусність були еталоном для наслідування. Вона розділяла з нами наші перемоги, досягнення, проблеми та негаразди. Завжди знала, що порадити у будь-якій ситуації.

У кожного з нас своя історія з Катериною Михайлівною... І світла пам’ять...»

Увесь численний колектив Запорізького національного університету приєднується до цих щирих і скорботних слів на вшанування пам’яті видатної науковиці й педагога. Ми співчуваємо втраті рідних і близьких Катерини Михайлівни та поділяємо їхнє горе. Її світлий образ назавжди залишиться в нашій пам’яті.

 

Схожі новини