Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології тренують навички з французької мови під час зустрічей у дискусійному клубі

Студенти факультету іноземної філології тренують навички з французької мови під час зустрічей у дискусійному клубі

Студенти факультету іноземної філології тренують навички з французької мови під час зустрічей у дискусійному клубі
06.05.2021 11:11 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології освітній процес міжнародна діяльність дискусійний клуб

На кафедрі романської філології і перекладу факультету іноземної філології (ZNU, Zaporizhzhia National University), окрім практичних занять, є додаткові можливості вдосконалювати навички володіння мовою. Одна з них – дискусійний клуб із французької мови. Його проведення ініціювала завідувачка кафедри, доцентка Ірина Шаргай.

Студенти 1, 2 та  4 курсів охоче відвідують такі зустрічі за рівнями А2 та В1. Їх проводить аспірантка кафедри романської філології і перекладу Тетяна Марільє. Вона сама нещодавно була студенткою, добре знає, що цікавить сучасну молодь про актуальне життя французів:

- харчування;

- масовий туризм;

- життя без пластику;

- Париж – чисте місто;

- мрія – виграти в лотерею тощо.

Тетяна наразі навчається в аспірантурі за програмою подвійного керівництва підготовки дисертаційного дослідження, що укладено між ЗНУ та Університетом м. Ле Ман (Франція). І розмовний клуб – це педагогічна практика, яку вона проходить на кафедрі. Коли клуб розпочав свою роботу в лютому, заняття проводились аудиторно. Зараз місце зустрічі – платформа ZOOM.

Сприятлива і дружня атмосфера, що панують під час проведення зустрічей, допомагають студентам краще розкрити свої здібності та поступово вдосконалювати мовні навички.

 

Ірина Шаргай,

Ганна Ваніна,

Факультет іноземної філології

 

Схожі новини