Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для науковців ЗНУ відбудуться вебінари від Clarivate

Для науковців ЗНУ відбудуться вебінари від Clarivate

Для науковців ЗНУ відбудуться вебінари від Clarivate
06.05.2021 15:31 ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність вебінари Web of Science

Термін національної передплати на Web of Science для закладів вищої освіти та наукових установ України добігає до завершення 31 травня. Із 11 травня організатори чекають науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) на вебінарах і просять активно ставити запитання в реєстраційних анкетах.

Вебінари стандартно пройдуть у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15, реєстрація на кожний окремо, за окремим посиланням, після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР та старі версії браузера не дозволять взяти участь у вебінарі. Сертифікати учасника надсилаються тим, хто прослухав від 90% часу вебінару протягом 3 робочих днів.

Також, враховуючи прохання слухачів, у день вебінару о 13:13-14:14 буде трансляція відповідного вебінару у You-tube за лінком: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Форма для отримання презентацій розміщена за лінком:

https://forms.gle/DCBKw5qPsEaqKcVK7

Вебінари проводить Ірина Тихонкова, к.б.н., експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Clarivate.

11 травня

Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection

Тези: На онлайн демонстрації знайдемо документи за певною темою, використаємо символи скорочення та заміни і оператори пошуку, відредагуємо запит, проаналізуємо отримані джерела: де надруковано, які установи більш впливові, збережемо результати, серед іншого, обрані для публікацій видання, збережемо історію пошуку та налаштуємо повідомлення про появу нових документів за темою або цитувань робіт. Формування списку відмічених публікацій. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15 https://bit.ly/2S5f0Bv

16:15 https://bit.ly/3gGxsug

12 травня

Тема: Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites

Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації за певні роки. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як його створити і підтримувати в актуальному стані? Які показники можна подивитися? Як знайти найбільш оптимальні організації-партнери для виконання проєкту по своїй темі. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15 https://bit.ly/3tSQOAc

16:15 https://bit.ly/3vyQmrx

13 травня

Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science

Тези: Вебінар у рамках щомісячних вебінарів кожного другого четверга серії «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити неможна». На платформі Web of Science проіндексовано понад 1,9 млрд посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, що опубліковані у виданнях, які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science. Дізнатися, як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Переглянути, як цитується ваше видання у журналах, що індексуються у Web of Science Core Collection. На вебінарі попрацюємо зі звітами щодо цитування та пов’язаними записами та налаштуємо повідомлення про цитування. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15 https://bit.ly/2PuNLiU

16:15 https://bit.ly/3nvThwy

14 травня

Тема: Підбір видання для публікації

Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко й без помилок оформити публікацію за форматом видання? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15 https://bit.ly/3xrnRgX

16:15 https://bit.ly/2RWX9fS

Відеозаписи попередніх вебінарів доступні за покликанням: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Більше інформації: https://discover.clarivate.com/ua_webinars

Із питань доступу до Web of Science та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

 

 

Схожі новини