Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда Запорізького національного університету виборола Grand Prix «M.Student Champ-2021»

Команда Запорізького національного університету виборола Grand Prix «M.Student Champ-2021»

Команда Запорізького національного університету виборола Grand Prix «M.Student Champ-2021»
06.05.2021 15:36 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Соціології та управління Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут Факультет соціології та управління Факультет іноземної філології кейс-чемпіонат Група Метінвест M Student Champ 2021

Напередодні травневих свят завершився кейс-чемпіонат «M.Student Champ-2021», який відбувався на підприємствах Групи «Метінвест» у Маріуполі, Запоріжжі, Авдіївці, Кривому Розі та Кам’янському. Перемогу виборола команда Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) «Metinvest Human Development».

Для всіх учасників уже вихід у півфінал був значним досягненням, адже потрапити туди змогли лише ті, хто представив справді інноваційні та цікаві проєкти. Серед команд-півфіналістів були й команди ЗНУ, зокрема, збірна команда ЗНУ «Metinvest Human Development» і команди від інженерного навчально-наукового інституту: «Ефективність», «Corbie», «Нерон», Frash Minds та ін.

Досвід участі в минулорічному кейс-чемпіонаті суттєво допоміг команді «Ефективність» (учасники: Аліса Балашова, Євгеній Меліхов і капітан Віталій Самусь) ввійти в півфіналі до трійці кращих команд від ТОВ «Запоріжсталь». Як розповіла куратор команди, завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту Тетяна Меліхова, завдання було як економічним, так і винахідницьким, а допомогли учасникам розібратися з технічною частиною науковці металургійного й електромеханічного напряму.

На ІІ місці на базі ПрАТ «Запоріжвогнетрив» була у півфіналі команда «Corbie», до якої увійшли Сергій Лобушко, Лоліта Цимбал і капітан Анастасія Січкоріз. Куратор команди – в.о. завідувача кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів В’ячеслав Глущевський. А ментором стала колишня студентка кафедри Ірина Ясницька. «Нам дуже приємно, що наша випускниця нині допомагає студентам рідної кафедри у вирішенні кейсових завдань, – зазначив В’ячеслав Валентинович. –  Ірина Олегівна приділила команді багато часу, за що ми їй дуже вдячні».

Значного успіху досягла й команда «Нерон» (кафедра обробки металів тиском) у складі капітана Богдана Жолобко, Світлани Непомнящій та Олександра Сагулякіна (куратор -–доцент Віктор Проценко, ментор – старший майстер стану та нагрівальних печей Сергій Мудрицький), посівши ІІ місце у півфіналі кейс-чемпіонату на базі ПАТ «Запоріжсталь».

Свій проєкт вдосконалення системи управління охороною праці на підприємствах корпорації «Метінвест» представив Владислав Петренко (куратор – доцент Віктор Цимбал, кафедра прикладної екології та охорони праці). За результатами захисту Влад отримав сертифікат на вивчення курсу «Coursera» та право проходження переддипломної практики у відділі охорони праці ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод».

До фіналу від ЗНУ увійшли дві команди. Це – «Metinvest Human Development» (учасники: Олег Наконечний (факультет соціології та управління), Таміла Борисова (факультет іноземної філології) та Катерина Прохорова (інститут журналістики та масової комунікації КПУ) під керівництвом кураторів доцента Олега Масюка, професорок Ганни Приходько та Тетяни Гришиної, а також – команда інженерного навчально-наукового інституту «Frash Minds» у складі Юлії Болтенкової, Олександра Бударенка, Іллі Ференчука (куратор – завідувач кафедри електротехніки та енергоефективності Віктор Коваленко).

Учасники команди «Fresh Minds» вирішували кейс із напряму безперервного вдосконалення. Команда запропонувала експертам рішення проблеми за темою «Підвищення енергоефективності асинхронних двигунів в мережах із неякісною електроенергією». Ментором команди був працівник цеху металоконструкцій ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» Володимир Попков. Як розповів капітан команди Олександр Бударенко, «із Володимиром Миколайовичем було дуже легко спілкуватися. Його підтримка в нашому успіху дуже вагома, адже наш ментор знаходив і надавав нам всю можливу інформацію. Нам було дуже цікаво брати участь у кейс-чемпіонаті, а головне, ми пройшли в фінал і дуже цьому раді!».

Результати роботи команд-фіналістів оцінювалися експертами за п’ятьма критеріями: «Якість і глибина опрацювання рішення», «Інноваційність рішення», «Масштаб впровадження», «Економічний ефект від впровадження», «Оформлення та презентація рішення». За рішенням журі, Grand Prix і сертифікат на 50 тисяч гривень отримала команда ЗНУ «Metinvest Human Development». Колектив ЗНУ вітає переможців і пишається ними.

Учасники команди працювали над проєктом «Соціальні гарантії як метод утримання й залучення співробітників» для підприємства ПрАТ «Запоріжвогнетрив». Своїми враженнями про кейс-чемпіонат поділився Олег Наконечний. «Я дуже вдячний куратору Олегу Петровичу Масюку за підтримку! Це сильна та мудра людина. Він допоміг мені реалізувати на практиці знання, які я отримав під час навчання. А ще мені пощастило очолити команду талановитих студентів різних факультетів та спеціальностей. Свою команду ми назвали MHD –“Metinvest Human Development” – “Розвиток людського потенціалу “Метінвест”».

На думку лідера команди, рушійною силою перемоги стали підготовка, цілеспрямованість і сміливість учасників. Щоб досягти результату, провели величезну управлінську та аналітичну роботу за підтримки менторки команди Світлани Бердник. «Це людина, - говорить капітан команди, - яка завжди знайде відповіді на складні питання своїх підопічних, за що ми їй безмірно вдячні. Управління ПрАТ Запоріжвогнетрив було дуже відкритим до учасників чемпіонату та створило приємну атмосферу для роботи команди. Дякуємо, що повірили в нас у півфіналі, ми виклались на повну! Це були незабутні враження та безцінний досвід».

Кейс-чемпіонат завершився, омріяна перемога досягнута. Що ж далі? У планах переможців продовжити розвиватися в напрямку управління персоналом, поглиблювати свої знання та готуватися до нових випробувань на практиці!

Бажаємо всім учасникам M.Student Champ, сьогоднішнім і майбутнім, віри в свої сили й у свої проєкти, і, звичайно, натхнення, нових оригінальних ідей і перемог!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини