Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили наказ ректора «Про продовження дії карантину та послаблення протиепідемічних заходів у ЗНУ»

У ЗНУ оприлюднили наказ ректора «Про продовження дії карантину та послаблення протиепідемічних заходів у ЗНУ»

У ЗНУ оприлюднили наказ ректора «Про продовження дії карантину та послаблення протиепідемічних заходів у ЗНУ»
07.05.2021 15:47 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наказ ректора продовження карантину освітній процес підсумковий семестровий контроль

Наказ ректора Миколи Фролова № 190 від 07.05.2021 «Про продовження дії карантину та послаблення протиепідемічних заходів у ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) регулює важливі нюанси подальшої діяльності ЗВО в умовах пандемічної ситуації.

У документі йдеться про те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 405 « Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», протоколу № 15 від 30.04.2021 року позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, протоколу № 16 від 06.05.2021, наказується:

1.Із метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2, продовжити в Запорізькому національному університеті та відокремлених структурних підрозділах ЗНУ із урахуванням епідемічної ситуації карантин до 30.06.2021.

2. Організацію освітнього процесу з 11.05.2021 здійснювати за змішаною (очно/дистанційною) формою відповідно до затвердженого графіку. При організації роботи керуватись: Тимчасовим порядком організації освітнього процесу в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженим наказом ректора № 341 від 20.08.2020; Положенням про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання в Запорізькому національному університеті, затвердженим Вченою радою, протокол № 2 від 29.09.2020.

3. Деканам факультетів, директорам коледжів, директору Інженерного навчального-наукового інституту:

3.1. Планувати проведення сесії та атестації здобувачів освіти, роботу екзаменаційних комісій згідно із затвердженими графіками в очній формі.

Як виняток, за заявою здобувача освіти підсумковий семестровий контроль та атестація можуть відбуватись за дистанційною формою (з використанням технологій дистанційного навчання) на підставі розпорядження декана (директора).

3.2. На період залікових тижнів, сесії та підсумкової атестації скласти та затвердити графіки присутності викладачів на кафедрах для проведення консультацій, добору балів, прийому академічних заборгованостей здобувачів освіти. Графіки довести до відома здобувачів освіти.

3.3. При організації роботи в очній формі забезпечити дотримання співробітниками, викладачами, здобувачами освіти санітарно-епідеміологічних вимог згідно з чинним законодавством і локальними нормативними актами ЗНУ.

4. Проректору з науково-педагогічної роботи Гурі О.І., директору Інженерного навчально-наукового інституту Метеленко Н.Г., деканам факультетів, директорам коледжів, керівникам відокремлених структурних підрозділів, директору пресслужби ЗНУ Сокульському Є.А. забезпечити інформування студентів усіх форм навчання про продовження карантину та проведення обмежувальних заходів, які діють під час карантину.

5. Гурі О.І., проректору з науково-педагогічної роботи та навчальної роботи, Микитів Г.В., начальнику відділу доуніверситетської підготовки та працевлаштування, Спиці О.Г., відповідальному секретарю приймальної комісії, Томченко М.А., відповідальному секретарю відбіркової комісії здійснити низку заходів, пов’язаних з організацією ЗНО, державної підсумкової атестації у формі ЗНО, вступних випробувань, єдиного вступного іспиту з іноземної мови, єдиного фахового вступного випробування.

6. Васильчуку Г.М., проректору з наукової роботи, Янько Ю.Ю., директору центру культури, Чалій М.Н., директору наукової бібліотеки, Болдуєвій О.В., начальнику науково-дослідної частини, Протасу М.І., директору спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, проводити культурно-масові заходи, включаючи студентські, загальноуніверситетські та спортивні заходи із суворим дотриманням вимог щодо наповненості залів не більше 50% місць у кожному окремому залі.

7. Деканам факультетів, директорам коледжів, керівникам структурних підрозділів на період введення карантину:

-       здійснювати контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм;

-       не допускати до роботи працівників із симптомами вірусного захворювання;

-       здійснювати контроль за дотриманням працівниками режиму роботи.

8. Мхітаряну А.М., директору студентського містечка, продовжити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в місцях спільного користування, гуртожитках).

9. Воронкову В.В, помічнику ректора, Даниленко С.Ю., начальнику відділу охорони, комендантам гуртожитків забезпечити дотримання обов’язкового використання засобів індивідуального захисту та засобів безконтактного вимірювання температури у корпусах та гуртожитках університету.

 1900001.pdf

 

 

Схожі новини