Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр культури продовжує реалізовувати проєкт «Аналіз помилок ЗНО від ЗНУ»

Центр культури продовжує реалізовувати проєкт «Аналіз помилок ЗНО від ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках реалізації Центром культури вишу масштабного проєкту «Аналіз помилок ЗНО від ЗНУ» оприлюднили нові відеоролики, присвячені налізу помилок абітурієнтів, допущених ними під час участі в тренінгу з пробного ЗНО з хімії від викладачів вишу.

Координатором цього потужного профорієнтаційного задуму став проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Ідейним натхненником і автором проєкту виступив центр культури (директор – Юлія Янько), відеооператор і монтаж – Антон Осадчук.

За задумом організаторів, відтепер абітурієнти можуть детально вивчити аналіз усіх помилок із пробних тренінгів. Саме ці помилки найчастіше допускають на зовнішньому незалежному тестуванні. Усі роботи проєкту презентуватимуть під гаслом «ЗНУ з тобою від ЗНО до червоного диплому».

Зараз усі, хто прагне успішно скласти ЗНО з хімії, має можливість ознайомитися на YouTube каналі за лінком:

із плейлистом, до якого увійшли п’ять відеоблоків.

Це – «ЗНО 2021. Неорганічна хімія», «ЗНО 2021. Номенклатура органічних сполук», «ЗНО 2021. Органічна хімія», «ЗНО 2021 Органічна хімія» та «ЗНО 2021. Блок задач».

Дієво долучилися до цього проєкту представники біологічного факультету. А саме: Луганська Ольга Василівна, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, Бражко Олександр Анатолійович, професор, завідувач кафедри хімії, Корнет Марина Миколаївна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри хімії, завідувачка лабораторії біотехнології фізіологічно активних речовин,

Генчева Вікторія Іванівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри хімії та Баклан Владислав, студент 2 курсу спеціальності 102 «Хімія», який свого часу набрав 200 балів з ЗНО з хімії.

Представники біологічного факультету надали детальний аналіз усіх типових помилок абітурієнтів під час складання ЗНО з хімії.

Також вони запросили абітурієнтів приєднатися до телеграм-каналу факультету https://t.me/biofacznu

Адже тут можна отримати багато цікавої та корисної інформації щодо вступу і навчання на факультеті.

Нагадаємо, що реалізація цього важливого профорієнтаційного проєкту тривала два місяці. Під час роботи організатори охопили такі напрямки: хімія, англійська мова, математика, українська мова і література, історія України, фізика, біологія. На сьогодні вже оприлюднили напрямок «Англійська мова» (4 відео у плейлисті), із яким можна ознайомитись на ютуб-каналі Центру культури за лінком: