Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету запрошують вступників приєднатися до Дня відкритих дверей в режимі онлайн

13.05.2021 14:27 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей співпраця зі школами

Юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує 13 травня цьогорічних абітурієнтів завітати на День відкритих дверей у онлайн-форматі, який відбудеться на платформі Zoom.

На зустрічі буде присутня декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, яка відповість на всі запитання стосовно вступу та навчання на факультеті.  Учасники заходу дізнаються про переваги здобуття освіти на юридичному факультеті, про особливості навчання та студентське життя. А також їм нададуть відповідь на найважливіше запитання: «Тож чому саме Юридичний?».

Захід пройде 13 травня 2021 року о 17:00.

Код конференції : 7515695670

Пароль: 20202020