Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Наталія Ніконова – серед кращих учасників Всеукраїнського конкурсу есе

Студентка Наталія Ніконова – серед кращих учасників Всеукраїнського конкурсу есе

Студентка Наталія Ніконова – серед кращих учасників Всеукраїнського конкурсу есе
11.05.2021 15:57 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології Всеукраїнський конкурс есе перемога

Студентка 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Ніконова взяла участь у Всеукраїнському конкурс есе, присвяченому 98-річчю від дня народження загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва.

Конкурс проводився за підтримки Посольства Азербайджанської Республіки в Україні та за сприянням Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму. Всього у конкурсі взяло участь близько 200 студентів із 30-ти закладів вищої освіти України. До журі конкурсу увійшли: Віктор Васильчук – письменник, публіцист, заслужений журналіст України, Марина Гончарук – представниця Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму в Україні, Самір Аллахвердієв – другий секретар Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, Тарана Садигова – третя секретарка Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, Ельміра Ахундова – Надзвичайна і Повноважна Посол Азербайджанської Республіки в Україні, Народна письменниця Азербайджану.

Як зауважили члени журі, «…конкурс став одкровенням для всіх співробітників Посольства Азербайджанської республіки в Україні та членів журі. Кожне есе було своєрідним за формою і за змістом, але всіх їх об’єднало одне – щира повага до унікальної особистості Гейдара Алієва і прагнення зрозуміти таємницю харизми видатного політичного діяча».

Серед студентів, які отримали пам’ятні призи і подарунки, була й студентка Запорізького національного університету – Наталія Ніконова.

Нагородження фіналістів відбудеться 15 червня 2021 року в Посольстві Азербайджанської Республіки в Україні.

 

Схожі новини