Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ провели «Фестиваль реклами»

На економічному факультеті ЗНУ провели «Фестиваль реклами»

12.05.2021 10:11 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет Фестиваль реклами проєктна діяльність співпраця зі школами

У травні в онлайн-режимі економічний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провів творчій захід «Фестиваль реклами». Представники факультету ініціювали проєкт спільно з кафедрою управління персоналом і маркетингу. Модераторкою фестивалю виступила доцентка Вікторія Малтиз.

Захід розпочався з привітального слова декана Алли Череп. У Фестивалі реклами взяли участь понад 100 учасників серед них студенти економічного факультету, школярі та викладачі. Алла Василівна зазначила, що на факультеті велика увага приділяється популяризації спеціальностей із метою підвищення іміджу факультету й університету загалом. Вона зазначила, що щороку учасники Фестивалю реклами демонструють надзвичайно креативні проєкти, а це засвідчує, що на факультеті навчаються талановиті студенти. До привітання учасників приєднався і проректор Геннадій Васильчук.

Оцінювали рекламні проєкти науковці, представники бізнесу та фахівці галузі сучасної реклами і маркетингу – почесне журі, до складу якого увійшли: Геннадій Васильчук – проректор з наукової роботи ЗНУ, Алла Череп, декан економічного факультету, Микола Іванов – д.е.н., професор, завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу, Тищенко Наталія – начальниця відділу рекламно-інформаційної компанії «Рікстайл», Ольга Гончар – д.е.н., професорка кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету, Нагаєць Ірина – директор ТОВ «Меблі Сова», Світлана Дубініна – головна економістка ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» і Максим Денисенко – переможець «Фестивалю реклами 2019».

На Фестивалі реклами у фіналі представили 23 провідних яскравих проєктів, серед них – реклама спеціальності, комерційна реклама, соціальна реклама, але більшість – це саме реклама спеціальностей економічного факультету Запорізького національного університету. Це свідчить про те, що студенти дійсно отримують задоволення від навчання та прагнуть ділитися перевагами й особливостями освітнього процесу на економічному факультеті з майбутніми абітурієнтами.

Взагалі захід пройшов на високому рівні. Учасники фестивалю з відповідальністю поставились до створення проєктів: вони виявили творчий підхід, креативність, використовували сучасні програми, провідні спецефекти, самі виступали акторами, писали тексти, монтували відео. Результат вразив глядачів, учасники отримали задоволення від перегляду реклами, а журі об’єктивно їх оцінило.

За результатами конкурсу було визначено переможців: 1 місце посіли  студенти 1 курсу спеціальності «Маркетинг»: Солоненко Ірина, Білобородько Яна, Книхута Кристина, Бренгач Кароліна, Боровенський Єгор і Мельник Даніл, а також студенти 3 курсу спеціальності «Економічна кібернетика»: Штурмак Євгеній, Лось Ольга, Топчій Вікторія, Охотніков Данило та Болюта Артем. Друге місце посіли студенти 1 курсу спеціальності «Економічна кібернетика»: Туз Олександра, Бондарь Лев, Брусенцев Владислав, Єськова Оксана, Пороховниченко Анастасія, Ракша Орина, Скрипка Єлизавета, а також – Шаповалов Богдан.

Третє місце посіли студенти спеціальності «Облік і оподаткування»: Баришева Марія та Сердюк Уляна, студентка спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Байковська Анастасія, студенти спеціальності «Маркетинг» у команді зі школярами: Юлпатов Микита, Прокоф’єв Ігор, Терент’єв Микита та Лагутін Богдан.

Варто відзначити, що більшість учасників Фестивалю реклами нагородили почесними грамотами, а переможці отримали й грошову винагороду.

Кафедра управління персоналом і маркетингу