Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті організували тематичні заходи для студентів

На біологічному факультеті організували тематичні заходи для студентів

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) до знаменних дат – Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – за ініціативи студентів-активістів та при всебічній підтримці декана біологічного факультету Людмили Омельянчик і науково-педагогічних працівників провели квест «9 травня».

Як зазначили самі організатори – студентки 2 курсу спеціальності «генетика» Тетяна Рябченко й Анастасія Бабіч і студент 3 курсу спеціальності «лісове господарство» Артем Кравцов, квест включав різноманітні завдання: святкові привітальні листівки, фотографії родичів-ветеранів його учасників чи відео з привітанням ветеранів, декламування поезії та виконання пісень. Вони закликали студентів біологічного факультету показати, що вони пам’ятають і поважають героїв і вдячні їм.

До участі в заході приєдналися не лише студенти різних курсів й освітніх програм, але й декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, котра привітала учасників заходу та згадала про те особливе місце, яке посідають ці урочисті дні в душі кожного українця. Крім того, серед учасників заходу були заступниці декана, доцентка Віра Копійка й асистентка Вікторія Яранцева, професор Валерій Домніч. доцентка Олена Бойка, доцентка Наталія Лашко та старший викладач Андрій Домніч.

Студенти біологічного факультету провели вікторину в чаті в соцмережах, вони згадали про трагічні й героїчні сторінки історії, що змінили життя людства. Також учасники заходу вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання. Крім того, під час квесту в прямому ефірі пролунали декламації поезій та виконання пісень, присвячених подвигу народу в часи воєнного лихоліття.

Організатори відзначили активність учасниці – студентки 1 курсу освітньої програми «Середня освіта» Анастасії Гудзенко. А беззаперечною переможницею квесту стала першокурсниця освітньої програми «Середня освіта» Ганна Польнік.