Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту відбулася установча онлайн-конференція навчальної практики для студентів 3 курсу

На факультеті менеджменту відбулася установча онлайн-конференція навчальної практики для студентів 3 курсу

На факультеті менеджменту відбулася установча онлайн-конференція навчальної практики для студентів 3 курсу
12.05.2021 15:01 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту освітній процес навчальна практика онлайн-конференція зустріч із роботодавцем

На кафедрі бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася установча онлайн-конференція навчальної практики. Під час зустрічі викладачі, студенти та представник середнього бізнесу Пучков О.В., директор УІ ТОВ «Урожай», яка є базою навчальної практики освітньо-професійних програм «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Менеджмент міжнародного бізнесу», обговорили основні напрями діяльності підприємства. Вони визначили коло основних конкурентів, постачальників, посередників, клієнтів, а також організаційну структуру та структуру управління на підприємстві.

Викладачі кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності факультету менеджменту ЗНУ надали студентам методичні рекомендації для вдалого проходження практики, написання та захисту звіту.

Наприкінці заходу Пучков О.В. (директор УІ ТОВ «Урожай») побажав майбутнім менеджерам успіхів у навчанні. Він відзначив високий рівень зацікавленості студентів і наголосив, що активна життєва позиція сприятиме успіхам молоді в побудові кар’єри.

 

Схожі новини