Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Слухачі курсів із проєкту «Норвегія-Україна» захистили індивідуальні роботи

Слухачі курсів із проєкту «Норвегія-Україна» захистили індивідуальні роботи

Слухачі курсів із проєкту «Норвегія-Україна» захистили індивідуальні роботи
12.05.2021 16:43 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Центр післядипломної освіти Атестаційна комісія з питань енергетичної ефективності ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут проєкт Норвегія-Україна захист проєктних робіт

Професійна перепідготовка військовослужбовців за технічною спеціальністю неможлива без здобуття практичних навичок. Ось і слухачі курсів із проєкту «Норвегія-Україна», які навчаються за спеціальністю «Енергоефективні технології та інженерія» на базі центру післядипломної освіти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), отримують такі навички під час практичних занять і захистів індивідуальних робіт.

Упродовж циклу занять колишні військовослужбовці отримували знання з таких напрямів, як будівельна механіка; альтернативні джерела енергії; моделювання теплообмінних процесів; сертифікація енергетичної ефективності будівель тощо. А випробувати рівень своїх знань і практичних навичок слухачі курсів змогли під час виконання індивідуального завдання – створення сертифікату енергетичної ефективності громадської будівлі.

Об’єктом дослідження обрали навчальний корпус № 6 Запорізького національного університету. Завдання було не з легких, проте, завдяки постійному зв’язку з атестованими фахівцями з енергетичної ефективності будівель – викладачами проєкту, а також – активному використанню покращеного методичного забезпечення курсів – монографії «Енергетична ефективність будівель та інженерних систем», усі слухачі впоралися з завданням.

7 травня в дистанційному режимі колишні військовослужбовці та члени їхніх родин, які беруть участь у проєкті «Норвегія-Україна», представили результати своєї роботи членам атестаційної комісії з питань енергетичної ефективності ЗНУ. На заході були присутні: голова атестаційної комісії, керівник центру післядипломної освіти Сергій Ільїн, члени комісії, а саме –завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Андрій Чейлитко та професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Володимир Волков і завідувач кафедри міського будівництва і архітектури інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Андрій Банах.

Під час захисту проєктів слухачі курсів відзначили, що працювати над їхнім виконанням було дуже цікаво й корисно. Вони здобули необхідні навички не лише для майбутньої професійної діяльності, а й, безумовно, отримані знання стануть їм в пригоді в повсякденному житті. А те, що слухачі мали можливість працювати з представниками атестаційної комісії з питань енергетичної ефективності ЗНУ, яка плідно діє в університеті, дозволило їм реально оцінити рівень своєї професійної підготовки та навіть під час захисту покращити знання та навички.

Наприкінці захисту, незважаючи на низку зауважень, члени атестаційної комісії відзначили достатній рівень підготовки слухачів і те, що роботу виконано на хорошому професійному рівні.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини