Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики триває активна профорієнтаційна робота зі вступу до магістратури

На факультеті журналістики триває активна профорієнтаційна робота зі вступу до магістратури

На факультеті журналістики триває активна профорієнтаційна робота зі вступу до магістратури
14.05.2021 12:42 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес організаційні збори

Днями на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) за ініціативи декана факультету Віктора Костюка відбулася загальна зустріч студентів-випускників бакалаврату всіх освітніх програм.

Під час зустрічі Віктор Костюк, насамперед, актуалізував питання організованого завершення восьмого семестру цьогорічними випускниками бакалаврату, проходження ними підсумкової атестації та належного оформлення відповідної документації.

Заступниця декана з навчальної роботи Наталія Тяпкіна наголосила на інтенсивній підготовці до заліків та іспитів й успішному завершенні навчання на факультеті журналістики.

Особливу увагу було приділено профорієнтаційній бесіді зі студентами щодо їхнього майбутнього вибору та намірів вступати до магістратури. Віктор Костюк наголосив на необхідності зваженого вибору, акцентуючи увагу на тому, що саме навчання в магістратурі та отримання диплома магістра дає в подальшому ширші перспективи щодо кар’єрного зростання та соціальної захищеності в сучасному суспільстві.

Заступниця декана з профорієнтаційної роботи Анна Баранецька зорієнтувала студентів на можливих варіантах вибору освітніх програм на рівні ступеня магістра на факультеті журналістики, а саме: «журналістика», «реклама і зв’язки з громадськістю» та «медіакомунікації». Наголошено, що важливим етапом при вступі до магістратури є складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ). Йшлося про необхідність вчасної реєстрації на ЄВІ, яка розпочалася 11 травня і триватиме до 03 червня. Студентам було представлено всі необхідні позиції алгоритму успішної реєстрації та подальших дій.

Анна Баранецька ще раз акцентувала студентам на тому, що на сьогодні вони мають чудову можливість покращити свій рівень знань із іноземної мови на базі Запорізького національного університету. У травні  46 студентів факультету долучилися до проходження безкоштовних курсів, які проводять магістри та викладачі факультету іноземної мови. За потреби студенти можуть подати заявку для проходження курсів у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ вже в червні.

 

Факультет журналістики

 

Схожі новини