Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася зустріч студентів і магістрантів кафедри теплоенергетики та гідроенергетики з представниками компанії «Інтеренергосервіс»

Нещодавно на кафедрі теплоенергетики та гідроенергетики інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася online-зустріч студентів бакалаврату і магістрантів спеціальностей 144 «Теплоенергетика» та 145 «Гідроенергетика» з представниками компанії «Інтеренергосервіс» Донецької паливно-енергетичної компанії – внутрішнього ремонтного підрядника однієї з найбільших приватних енергетичних українських компаній. У заході взяли участь завідувач кафедри Андрій Чейлитко, представниця департаменту з управління персоналом компанії Анастасія Кригіна та начальник лабораторії центру технічної діагностики, наладки та випробування Євгеній Бараннік.

Метою зустрічі стало знайомство студентів із підприємством, де нині працює багато випускників кафедри теплоенергетики та гідроенергетики, а також налагодження взаємодії між кафедрою та підприємством у процесі теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти тощо.

Як розповіла Анастасія Кригіна, ТОВ «Інтеренергосервіс» на сьогодні є найбільшим в Україні підприємством із ремонту енергетичного обладнання. Студенти можуть проходити тут практику, а також отримати своє перше робоче місто. «ТОВ Інтеренергосервіс,– зазначила Анастасія Сергіївна, – пропонує робітникам гідну заробітну плату, медичне страхування, часткову оплату літніх путівок на море тощо. Молодь може брати участь в проєктах із поліпшення виробництва, реалізуючи власні ініціативи».

Начальник лабораторії центру технічної діагностики Євгеній Бараннік розповів учасникам заходу про напрямки роботи центру, серед яких ремонт та налагодження в котельних режиму горіння, видача режимних карт, нормування енергетичних характеристик, обстеження вентиляційних систем, екологія енергетичних підприємств тощо. Євгеній Станіславович підкреслив, що 80% обладнання центру – це сучасне й новітнє, а також зазначив, що потреба в нових кваліфікованих працівниках на підприємстві тільки зростає.

Підводячи підсумки зустрічі, Андрій Чейлитко висловив впевненість, що співпраця між кафедрою теплоенергетики та гідроенергетики інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ та компанією «Інтеренергосервіс» буде втілена в життя найближчим часом. Андрій Олександрович запропонував представникам компанії взяти участь в обговоренні освітніх програм та навчальних планів, а також у засіданнях державної екзаменаційної комісії під час захистів бакалаврських дипломних робіт спеціальностей 144 «Теплоенергетика» та 145 «Гідроенергетика», які розпочнуться вже в середині червня.

Інженерний навчально-науковий інститут