Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ гостинно зустрів майбутніх абітурієнтів на Дні відкритих дверей

П’ятнадцятого травня Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрів майбутніх абітурієнтів на Дні відкритих дверей. Захід провели в новому форматі на майданчику біля центрального входу. У ньому взяли участь учні 8-х класів, випускники 9-х та 11-х класів, представники закладів професійно-технічної освіти та їхні батьки. Зустрічали гостей представники адміністрації коледжу - директор ЗГЕФК ЗНУ Віктор Черненко, заступниця директора з виховної роботи Світлана Усова, представники відбіркової комісії, підготовчих курсів, а також – студенти коледжу.

Оскільки у цьому начальному році така зустріч відбувалася вже всьоме, організатори вирішили провести її дещо в іншому форматі. Про це розповіла Світлана Усова: «У цьому році в зв’язку з карантинними обмеженнями ми намагалися урізноманітнювати формати зустрічей з абітурієнтами. Це були не тільки дистанційні, а й реальні зустрічі з нашими майбутніми студентами, коли така можливість була. І, звичайно, індивідуально спілкувалися з абітурієнтами. Нинішній формат Дня відкритих дверей просто неба для нас абсолютно новий, але, як і раніше, ми проводимо реєстрацію учасників, щоб потім надавати їм всю необхідну інформаційну підтримку, розповідаємо про історію коледжу, студентське активне життя, можливість розвивати свої спортивні, творчі таланти в багатьох секціях».

Гості відвідали локації різних спеціальностей, поставили актуальні для них питання, обираючи ту чи іншу спеціальність. Викладачі та студенти, використовуючи інформаційні стенди й друковану продукцію, з ентузіазмом ділилися інформацією щодо умов навчання, працевлаштування, а також можливості отримати подальшу освіту за скороченим терміном у закладах вищої освіти, зокрема, у Запорізькому національному університетітощо. Окрім корисної та цікавої інформації багато учасників події скористалися можливістю безпосередньо на Дні відкритих дверей записатися на прискорені підготовчі курси.

У спілкуванні з гостями взяли активну участь завідувачки відділеннями: Людмила Бургман (механічне відділення), Світлана Гавриленко (енерго-будівельне відділення) й Алла Кухтарева (відділення економіки та інформаційних технологій). Можливістю ще раз поспілкуватися з абітурієнтами скористалися заступниця відповідального секретаря відбіркової комісії Ганна Дичок, завідувачка підготовчими курсами Алла Топач, голови циклових комісій і викладачі коледжу Володимир Чван, Світлана Бабченко, Людмила Крамаренко, Інна Філімонова, Наталья Щепіна та інші.

Організатори заходу дякують усім учасникам і сподівається, що у вересні зустрінуться з сьогоднішніми гостями вже як зі студентами Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету!

Інженерний навчально-науковий інститут