Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

21.05.2021 16:03 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує старшокласників, випускників професійно-технічних навчальних закладів та їхніх батьків взяти участь у дні відкритих дверей, який відбудеться 22 травня об 11.00.

ЗМФК ЗНУ – сучасний заклад освіти з розвиненою матеріально-технічною базою, який готує висококваліфікованих фахівців, активно співпрацює з провідними металургійними комбінатами міста та «Укрзалізницею».

Обираючи для себе Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ, ви обираєте вступ без ЗНО; затребувану в Україні та світі спеціальність; можливість навчатися за сучасною системою дуальної освіти; отримувати стипендію, і не лише звичайну, а й додаткову від ТОВ «Метінвест Холдинг»; проходити практики з отриманням заробітної плати. На вас чекає гарантоване працевлаштування та можливість подальшого навчання за скороченим терміном в закладах вищої освіти і, насамперед, у Запорізькому національному університеті.

Приходьте на день відкритих дверей, і ви дізнаєтеся, як стати студентом коледжу; коли і як необхідно подати документи до вступу; які іспити потрібно скласти на базі 9 або 11 класів, а також після закінчення професійно-технічних закладів освіти. Окрему увагу приділять спеціальностям, які можна отримати в коледжі.

Адміністрація та викладачі Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошують усіх охочих на зустріч 22 травня об 11.00.

Наша адреса: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71.

Довідки за телефонами: (061)707-80-81, (095) 860-28-97.

Сайт: www.zmk.zp.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zmk.zp.ua