Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-стипендіати ТОВ «Метінвест Холдинг» ЗНУ зустрілися з генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Олександром Мироненком

Вісімнадцятого травня на території HUB «Платформа спільних дій» у форматі мeet-up відбулася зустріч генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» Олександра Мироненка з молоддю – учасниками стипендіальної програми ТОВ «Метінвест Холдинг». Найактивнішу участь у події взяли студенти інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Спілкування з генеральним директором одного з найкрупніших металургійних підприємств України; участь у workshop із керівництвом ПАТ «Запоріжсталь» і представниками Групи «Метінвест»; діалог із важливих і суттєвих питань щодо майбутнього галузі та комбінату, а також отримані під час конкурсів і вікторин коштовні призи за активність - все це залишило в студентській молоді яскраві та незабутні враження.

У події взяли участь керівниця з розвитку бренда роботодавця Групи «Метінвест» Ганна Степчук, представники ПАТ «Запоріжсталь» – Николай Петряков (директор з інжинірингу), Олександр Борисов (директор з операційних поліпшень), Наталя Михайська (директорка з фінансів), Антон Кулаков (директор із технології та якості), а також – директорка організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва, заступник директора з виховної роботи інженерного навчально-наукового інституту Роман Воляр та інші. Модератором події була начальниця пресслужби ПАТ «Запоріжсталь» Марина Купряшина.

Розпочинаючи зустріч, Олександр Мироненко розповів молоді про видобувні й металургійні підприємства Групи «Метінвест» в Україні, Європі та США, зокрема, про Запорізький залізорудний комбінат «ЗЗРК», вугільну шахту «United Coal Company» в США тощо. Всі названі гірничо-збагачувальні активи створюють потужну базу для розвитку як самої компанії, так і металургійної галузі загалом. За словами Олександра Григоровича, ТОВ «Метінвест Холдинг» «здатне забезпечити роботою не тільки присутніх на заході студентів, а й їхніх дітей та онуків, а запасів залізної руди в шахтах вистачить на 100-150 років». Олександр Мироненко підкреслив, що значні інвестиції, які вкладаються в розвиток підприємств, свідчать про те, що Група Метінвест увійшла в галузь серйозно, та її 15-річчя – «це лише стартова, відправна точка».

Після завершення промови Олександр Григорович запросив студентів до діалогу. Найбільш активними під час спілкування виявилися студенти інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Їхні питання стосувалися майбутнього металургії; охорони праці на комбінаті; яку допомогу надає компанія в поліпшенні якості навчання, а саме, у придбанні обладнання для лабораторій металургійних вишів. Цікавилися стипендіати ТОВ «Метінвест Холдинг» і тим, чи буде розширюватися сфера машинобудування; на якому етапі зараз знаходиться розвиток конверторного цеху; які проєкти для молодих працівників функціонують на комбінаті тощо.

Багато питань стосувалися працевлаштування. Зокрема, студентка спеціальності «Охорона праці» інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ спитала про ймовірність її працевлаштування після закінчення бакалаврату на підприємства компанії. Отже, цілком природно, що наступним етапом мeet-up став майстер-клас від керівниці з розвитку бренду роботодавця Метінвест Ганни Степчук, яка пояснила, як працевлаштуватися на роботу до ТОВ «Метінвест Холдинг»; що саме компанія цінує в потенційних співробітниках; що таке «Центр кар’єри Метінвест». Інтенсивним і пізнавальним став і workshop за участю директорів ПАО «Запоріжсталь» із різних напрямів.

Найактивнішим з учасників виявився студент інженерного навчально-наукового інституту Олександр Сагулякін, (освітня програма «Обробка металів тиском»), який поділився своїми враженнями від зустрічі. «Захід був досить насиченим й інтерактивним. Найактивнішим студентам на згадку про зустріч подарували термокухлі та футболки з символікою Метінвесту. Приємною несподіванкою стали й USB флеш-накопичувачі ємністю 32 Гб у вигляді фігурок металурга, які організатори вже під час реєстрації подарували кожному зі студентів. Сподобалися учасникам і конкурси та вікторини, за успішну участь у яких переможці отримали powerbanks. Але найціннішим, – впевнений Олександр, – є діалог, під час якого учасникам надали можливість поставити питання й отримати змістовні та чесні відповіді щодо різних проблем, від проходження практик зі стажуванням і до працевлаштування».

Інженерний навчально-науковий інститут