Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ 29 травня запрошує на День відкритих дверей

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ 29 травня запрошує на День відкритих дверей

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ 29 травня запрошує на День відкритих дверей
28.05.2021 15:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує старшокласників, випускників професійно-технічних навчальних закладів та їхніх батьків взяти участь у Дні відкритих дверей, який відбудетьс  29 травня о 10.00.

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ – сучасний заклад освіти, який готує висококваліфікованих і затребуваних фахівців на ринку праці, активно співпрацює з найкращими ресторанами та супермаркетами міста, де наші студенти вдосконалюють свої знання, уміння та навички.

Обираючи для себе Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ, ви обираєте вступ без ЗНО, високу якість знань, можливість проходити практику у найкращих закладах міста Запоріжжя, затребувану в Україні та світі спеціальність. На вас чекає гарантоване працевлаштування та можливість подальшого навчання за скороченим терміном в закладах вищої освіти і, насамперед, у Запорізькому національному університеті.

Приходьте на день відкритих дверей, і ви дізнаєтеся, як стати студентом коледжу; коли і як необхідно подати документи до вступу; які іспити потрібно скласти на базі 9 або 11 класів, а також після закінчення професійно-технічних закладів освіти. Окрему увагу його представники приділять спеціальностям, які можна отримати в коледжі.

До зустрічі у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ 29 травня о 10.00.

Наша адреса: м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 1.

Довідки за телефонами: (061)787-56-83, (097) 932-72-15.

Сайт: https://tk.znu.edu.ua

Facebook:  https://www.facebook.com/tkznu

Instagram: fkbht.znu

 

 

 

Схожі новини