Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартує реалізація проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ)

У ЗНУ стартує реалізація проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ)

У ЗНУ стартує реалізація проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ)
25.05.2021 16:45 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Ремонтні роботи Надзвичайна кредитна програма для відновлення України плани виконання будівельних робіт

З минулого тижня у Запорізькому національному університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) тривають підготовчі роботи для проведення капітального ремонту фасадів у гуртожитках №3 та №4 Запорізького національного університету, які виконуються в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ).

Як зазначив проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір: «Наразі відбувається монтаж огороджень, облаштування будівельних майданчиків, встановлення підвісних люльок. Уже найближчим часом почнуться повномасштабні роботи, упродовж яких фасади гуртожитків утеплятимуть, проведуть заміну усіх вікон та вхідних груп на металопластикові, утеплять покрівлю, встановлять погодну автоматику. Такі заходи дозволять зробити гуртожитки більш енергоефективними за рахунок зменшення тепловтрат, особливо в зимовий період».

Ремонтні роботи у гуртожитку №3 здійснює ТОВ «СК «Стройінвест», відповідно до дозволу на виконання робіт ІУ012210322485 від 23.04.2021 року. Капітальний ремонт гуртожитку №4 здійснює ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД", відповідно до дозволу на виконання робіт ІУ012210322282 від 17.05.2021 року. Найближчим часом на інформаційних стендах у гуртожитках будуть розмішені плани виконання будівельних робіт, інформація про проєкти та контактні дані.

Разом із тим, якщо у вас виникають питання щодо реалізації проєктів, пропозиції або скарги, то ви можете їх надсилати на електронну адресу vospotdel@ukr.net, звертатись до спеціаліста по роботі зі скаргами - начальника відділу виховної роботи Кондратенко Світлани Вікторівни (навчальний корпус№4 каб. 211, тел. (061) 228-76-48) або у телеграм бот @znu_ahch_bot

 

 

 

Схожі новини