Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНО з іноземної мови на базі ЗНУ складали більше двох сотень абітурієнтів

ЗНО з іноземної мови на базі ЗНУ складали більше двох сотень абітурієнтів

26.05.2021 16:43 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зовнішнє незалежне оцінювання вступ-2021

Двадцять п’ятого травня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели ЗНО з іноземної мови (англійської). Цього разу участь у зовнішньому незалежному оцінюванні взяли 217 вступників.

Для проведення заходу в ЗНУ були задіяні 18 аудиторій навчального корпусу № 2 та працювали висококваліфіковані фахівці, серед яких були як представники університету, так і запорізьких шкіл. Уже традиційно кілька років поспіль роботу цього колективу координувала начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. За дотриманням вимог процедури ЗНО цього дня слідкувала уповноважена особа Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Маркова.

Оскільки ЗНО цього року проходить в умовах карантину, то має свою специфіку. Окрім вже звичних правил проведення зовнішнього незалежного оцінювання, цього разу персоналом пункту була забезпечена чітка й злагоджена робота із дотримання усіх медичних заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. Згідно з цими вимогами, медичні працівники провели температурний скринінг як усім учасникам, так і персоналу пункту. Крім того, представники охорони університету та національної поліції слідкували за дотриманням усіх вимог, зокрема, за забезпеченням соціальної дистанції, наявності масок тощо. Працівники пункту були забезпечені багаторазовими захисними щитками з прозорого пластику. Як вони, так і учасники ЗНО мали змогу помити руки з милом й обробити їх санітайзером. В аудиторіях учасників розсаджували так, щоб під час написання вони дотримувалися соціальної дистанції. Під час проведення ЗНО в корпусі чергували два медичні працівники, до яких могли звернутися всі, хто потребував допомоги лікаря.

Також усі процедурні моменти забезпечували старші інструктори, інструктори і чергові в корпусі, які читко слідкували за виконанням вимог, що передбачені процедурою тестування. Крім того, оскільки ЗНО з іноземної мови передбачає застосування технічних засобів для аудіювання тексту, представник ЗНУ Сергій Демиденко перед початком тестування перевірив робочий стан усієї техніки.

Саме написання зовнішнього незалежного тестування тривало, згідно з процедурою, 150 хвилин, упродовж яких його учасники мали надати відповіді на всі запитання, що містилися в робочому зошиті. Після завершення ЗНО вступники отримали свої зошити, аби мати змогу ще раз переглянути запитання й оцінити, наскільки правильно вони виконали завдання під час написання зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідальна за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання на базі ЗНУ Галина Микитів подякувала після завершення тестування всім його працівникам за чітку й злагоджену роботу. Також вона нагадала, що наступним на базі університету пройде ЗНО з математики, яке відбудеться вже 28 травня.