Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті підбили підсумки конкурсу для майбутніх хіміків

На біологічному факультеті підбили підсумки конкурсу для майбутніх хіміків

28.05.2021 16:11 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет кафедра хімії профорієнтаційна діяльність конкурс співпраця зі школами

Конкурсна комісія кафедри хімії біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбила підсумки заочного конкурсу для абітурієнтів «JezeroChem.zp-2021», який було започатковано у цьому році.

Конкурс проводився з 1 квітня по 15 травня 2021 року і включав 2 етапи: першим етапом було тестування з хімії, а другим конкурсна робота, яка представлялася у вигляді презентації/відеоролику та коротких тез, що увійшли до збірника конференції. Результати заходу було розміщено на сайті конкурсу 25 травня за покликанням: https://jezerochemzp.webnode.com.ua/ За цим лінком також можна знайти детальну інформацію про умови та деталі проведення змагання. Він об’єднав талановитих учнів 9-11 класів, які захоплюються хімією, цікавляться новими відкриттями та науковими тенденціями. «JezeroChem.zp-2021» – це творчий конкурс для школярів, у першу чергу, Запорізького регіону, але із великим задоволенням були проаналізовані конкурсні роботи старшокласників і з інших областей. Дуже приємно відзначити, що участь у змаганні взяли талановиті, обдаровані, розумні майбутні хіміки, учні шкіл з усієї України.

Для участі в ньому зареєструвалося 25 учнів, але тільки 14 виконали всі умови: подали роботи на оцінювання та пройшли тестування. Переможець конкурсу, що посів 1 місце, отримає диплом, колекцію з кількох сотень книг із хімії на флешці на 32 гігабайта та чашку з логотипом конкурсу, за 2 та 3 місце учні також отримують дипломи-переможців, доступ до колекції книг з хімії на гугл-диску терміном на 7 днів та чашки з логотипом. Усі учасники отримують сертифікати й збірник тез конкурсу.

Переможцями цього року стали:

1 місце  – Малевич Сергій Олександрович, 10 клас Рівненської гуманітарної гімназії (м. Рівне);

2 місце – Галюк Вадим Нестерович, 11 клас, Ліцей №3 (Івано-Франківськ)

3 місце – Кравченко Сергій Олександрович, 11 клас Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня (Донецька обл.).

Організаторами конкурсу «JezeroChem.zp-2021» стали співробітники кафедри хімії біологічного факультету Запорізького національного університету. Проводився він вперше, але науково-педагогічні працівники прагнуть проводити захід щорічно на початку весни. Викладачі кафедри сподіваються, що він стане гарним майданчиком для обміну науковими поглядами серед учнів і буде спрямованим на популяризацію науки, формуванню в шкільної молоді академічної доброчесності, толерантності, наукового підходу та примноженню її духовних і моральних здобутків.

Викладачі кафедри хімії відзначають усі роботи, кожна з яких є цікавою та оригінальною, кожна думка є особливою та важливою. Також вони висловлюють вдячність всім, хто взяв участь у конкурсі, та запрошують учнів 9 і 10 класів взяти участь у конкурсі у наступному році, а випускникам бажають легких ЗНО та вступу до обраного закладу вищої освіти.

Також вони зичать учням та їхнім вчителям міцного здоров’я і мирного неба. Та нагадують: хімія – це любов! Хімія – це стиль життя!