Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту для вступників провели День відкритих дверей в режимі онлайн

На факультеті менеджменту для вступників провели День відкритих дверей в режимі онлайн

На факультеті менеджменту для вступників провели День відкритих дверей в режимі онлайн
31.05.2021 13:55 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Двадцять п’ятого травня на факультеті менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели День відкритих дверей в онлайн-форматі. Його модераторкою виступила декан факультету Ірина Шавкун. У заході взяли участь учні закладів середньої освіти, викладачі факультету та представники студради. Певною інновацією такої форми спілкування можна вважати той факт, що серед бажаючих дізнатися про факультет менеджменту був цілий клас учнів, який разом зі своїм вчителем приєднався до зустрічі безпосередньо із шкільного класу.

Декан та викладачі факультету менеджменту надали вичерпні відповіді на всі запитання щодо вступу та навчання на факультеті. Учасники заходу дізналися про переваги здобуття освіти на факультеті менеджменту, про особливості навчання та студентське життя, про можливості, які відкриваються для саморозвитку й вдосконалення своїх здібностей, про особливості організації освітнього процесу, про дисципліни, які вивчають студенти, про перспективи подальшого працевлаштування за фахом. Так, до заходу долучились викладачі Людмила Бухаріна, Дамір Бікулов, Анна Чкан й Андрій Кургузов, які розповіли про науково-педагогічний потенціал кафедр факультету, про можливості проходження практики та працевлаштування.

Вони відзначили важливість здобуття класичної освіти на базі ЗНУ. Також викладачі відповіли на питання вступників щодо організації навчальної роботи, специфіки навчання, практичного складника в освітньому процесі, бази практик, академічної мобільності, вивчення іноземних мов, стажування за міжнародними програмами під час навчання. Зокрема, відзначили, що іноземна мова (англійська) викладається на високому рівні та в однаковому обсязі на всіх освітніх програмах факультету менеджменту.

Декан факультету Ірина Шавкун відзначила, що факультет розпочав свою діяльність у 1995 році. За ці роки факультет випустив сотні фахівців галузі управління за спеціальностями «Менеджмент» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». У рамках цих спеціальностей на факультеті готують фахівців за такими освітніми програмами: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу», «Менеджмент міжнародного бізнесу», «Підприємництво та комерційна логістика», «Агробізнес», «Менеджмент закладів освіти, культури та спорту», «Логістика» та «Бізнес-адміністрування». Детальну інформацію про ці освітні програми, етапи і умови вступу можна переглянути на сайті Приймальної комісії ЗНУ за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/

Під час заходу освітні програми кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності представив завідувач цієї кафедри Дамір Бікулов. Так, він зауважив, що випускники освітніх програм «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Менеджмент міжнародного бізнесу» можуть реалізувати себе в різних галузях: в банках, на підприємствах, в іноземних компаніях, в приватному бізнесі. Крім того, завідувачка кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна презентувала освітні програми «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу», «Підприємництво та комерційна логістика», «Агробізнес», «Логістика» своєї кафедри. Вона розповіла про можливість вступити на бюджетні місця за конкурсними пропозиціями.

Детальну інформацію про освітні програми й особливості роботи кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики можна переглянути на сайті: http://www.management-znu.in.ua/ або в Інстаграм: https://www.instagram.com/kafedra_pidpriemnitstva/?utm_source=ig_profile_share&igshid=1iftk7zt8wef7

Також голова студентської ради факультету Кристина Савченко розповіла майбутнім вступникам про позааудиторне життя, можливості самореалізації в міжнародній та науковій діяльності, студентському самоврядуванні, спорті, творчості.

Наприкінці зустрічі представники факультету висловили сподівання побачити учнів у майбутньому як студентів факультету менеджменту.

 

 

 

 

Схожі новини