Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультет підбили підсумки ХІ обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів

На математичному факультет підбили підсумки ХІ обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів

На математичному факультет підбили підсумки ХІ обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів
02.06.2021 13:27 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами конкурс

Згідно з планом профорієнтаційної роботи математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University на 2020-2021 н.р., упродовж грудня 2020 р.– травня 2021 р. тут тривав ХІ обласний конкурс творчих робіт із математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів.

Відповідно до його Положення, метою конкурсу є виявлення та підтримки творчої, обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, сприяння розвитку інтересу до наукової та дослідницької діяльності. За 11 років його існування у конкурсі взяли участь близько тисячі учасників – учнів та студентів коледжів. Цього року конкурс, як завжди, відзначився цікавими роботами талановитих хлопців і дівчат.

Авторитетне журі в складі голови – декана факультету, професора Сергія Гоменюка, співголів – завідувачів кафедрами Сергія Борю та Сергія Гребенюка, членів журі – доцентів Михайла Клименка, Олени Пшеничної, Надії Матвіїшиної  та Катерини Решевської – перевірили всі подані на конкурс роботи.

Під час оцінювання робіт до уваги бралися такі аспекти:

  • актуальність теми;
  • творча спрямованість роботи;
  • повнота опрацювання теми;
  • особистий внесок автора;
  • виконання умов оформлення.

 

Грамотами ректора ЗНУ нагородили учнів-призерів ХІ обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики:

 

Прізвище, імя

Навч. заклад

Підсумок

Місце

Номінація «МАТЕМАТИЧНА СКАРБНИЦЯ»

Халанчук Анастасія

ліцей 5 Мелітопольської міської ради Запорізької області

97

1

Литвин Олександр

Василівська гімназія «Сузір’я» – загальноосвітня школа I-III ступенів Василівської районної ради Запорізької області

92

2

Данильченко Дар’я

Світлодарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області

88

3

Філобок Гліб

Мелітопольська ЗОШ 14 Мелітопольської міської ради Запорізької області

87

3

Номінація «СЕКРЕТИ іНФОРМАТИКИ»

Лазарева Дарія

Запорізька гімназія 28 Запорізької міської ради Запорізької області

99

1

М'якутiков Борис

Запорізький багатопрофільний ліцей 62 Запорізької міської ради Запорізької області

97

1

Згоняйко Єва

Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» Запорізької міської ради Запорізької області

93

2

Турченко Софія

Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» Запорізької міської ради Запорізької області

92

2

Бердюк Катерина

Запорізька гімназія 28 Запорізької міської ради Запорізької області

91

2

Лисак Антон

Василівська гімназія «Сузір’я» – загальноосвітня школа I-III ступенів Василівської районної ради Запорізької області

83

3

Сілєна Дар’я

Василівська гімназія «Сузір’я» – загальноосвітня школа I-III ступенів Василівської районної ради Запорізької області

81

3

Крижевська Анна

Запорізький багатопрофільний ліцей 62 Запорізької міської ради Запорізької області

80

3

 

Відповідно до Положення про конкурс, грамоти ЗНУ будуть також вручені керівникам робіт.

–       Гречневій Марині Олександрівні, старшій викладачці кафедри загальної математики ЗНУ;

–       Дериведмедю Михайлу Геннадійовичу, вчителю інформатики Василівської гімназії «Сузір’я» – загальноосвітньої школи I-III ступенів Василівської районної ради Запорізької області;

–       Москальову Павлу Олександровичу, керівнику студії інформатики Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум» ;

–       Середі Аллі Анатоліївні, вчительці математики Світлодарської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області;

–       Тихонській Наталії Іванівні, доцентці кафедри загальної та прикладної фізики ЗНУ;

–       Халанчук Ларисі Вікторівні, асистентці ТДАТУ ім. Дмитра Моторного;

–       Циммерману Геннадію Анатолійовичу, старшому викладачу кафедри комп’ютерних наук ЗНУ.

Науково-педагогічні працівники та співробітники математичного факультету вітають переможців. Вони щиро дякують усім учасникам конкурсу та їхнім керівникам і запрошують до участі в конкурсі наступного року.

Представники факультету запрошують учасників конкурсу для навчання на математичному факультеті за перспективними спеціальностями 111 «Математика», 113 «Прикладна математика», 121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп’ютерні науки», 126 «Інформаційні системи та технології», 014 «Середня освіта (математика)» та 014 «Середня освіта (інформатика)».

За роз’ясненнями стосовно спеціальностей факультету необхідно звертатись до Приймальної комісії ЗНУ або переходьте за покликанням https://www.znu.edu.ua/ukr/pk

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету ЗНУ з профорієнтаційної роботи

 

Схожі новини