Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет – співорганізатор наукового симпозіуму «Current Trends in Nature Science» у Румунії

Третій рік поспіль Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) виступає співорганізатором міжнародного наукового симпозіуму «Current Trends in Nature Science», який проводить Університет м. Пітешті (Румунія).

Варто відзначити, що на сьогодні Запорізький національний університет та Університет м. Пітешті мають добре налагоджені зв’язки та співпрацюють вже багато років поступово розширюючи рамки взаємодії.

Цього року міжнародний симпозіум відбувався у дистанційному форматі за допомогою Skype-сервісу. ЗНУ на заході представляла заступниця декана біологічного факультету з міжнародної роботи, доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Бойка.

До речі, пані Олена головувала на одному із секційних засідань цьогорічного симпозіуму – на секції «Рослинні ресурси та технології». Також Олена Бойка – членкиня організаційного та наукового комітету цього важливого міжнародного заходу.

Під час секційного засідання, яке відбувалось 29 травня 2021 року, пані Олена модерувала виступи учасників. Вона ж підбила підсумки презентацій доповідачів. За результатами роботи секції вона відзначила високий рівень доповідей, а також зазначила, що серед учасників симпозіуму – багато її колег-науковців із ЗВО Європи та Азії, з якими було б дуже гарно налагодити більш тісні зв’язки та продовжити спілкування. До цієї думки приєдналися інші учасники симпозіуму.