Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету іноземної філології ЗНУ перемогла у всеукраїнському конкурсі перекладу

03.06.2021 11:16 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології творчий конкурс перемога

Нещодавно відбувся XV Всеукраїнський студентський конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі». Його організатор – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. На конкурс надіслали свої роботи понад 150 учасників із різних закладів освіти України. Студентка факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) також взяла участь у цьому творчому змаганні.

Студентка 2 курсу ФІФ (спеціальність «Мова і література (англійська)») Юлія Гринкевич вивчає французьку як другу іноземну мову лише рік. Але це не завадило їй подати роботу на цей конкурс. Вона працювала під керівництвом доцента кафедри викладання другої іноземної мови Олени Волгіної. Олена Олександрівна допомагала дівчині з редактурою, надавала поради.

Такий тандем дав блискучий результат: Юля перемогла у номінації «Переклад поетичного твору з французької мови на російську».

Про подробиці конкурсу можна почитати за покликанням:

Колектив факультету вітає Юлю та її викладача французької Олену Волгіну з перемогою та бажає натхнення та лінгвістичних звершень!

Представники ФІФ так коментують перемогу студентки: «Як бачимо, на початку вивчення іноземної мови робота з поетичними текстами допомагає удосконалювати мовні навички. Іноземні мови розкриють ваші поетичні таланти. Навіть якщо ви про них не здогадуєтесь)».

Ганна Ваніна,

факультет іноземної філології