Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету СПП вдало виступили на Всеукраїнському фестивалі гри, навчання та натхнення «Play Fest-2021»

Представники факультету СПП вдало виступили на Всеукраїнському фестивалі гри, навчання та натхнення «Play Fest-2021»

Представники факультету СПП вдало виступили на Всеукраїнському фестивалі гри, навчання та натхнення «Play Fest-2021»
04.06.2021 10:45 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дошкільної та початкової освіти Всеукраїнський фестиваль гри навчання та натхнення Play Fest-2021

Третього червня відбувся «Всеукраїнський фестиваль гри, навчання та натхнення Play Fest-2021», який об’єднав представників дошкільної, початкової, середньої, вищої та післядипломної освіти в одну потужну спільноту. Цього року фестиваль на тему «Книга, що оживає» був ювілейним – десятим. Щороку потужна спільнота «Play Fest» стає все більш масштабною та міцнішою. Учасники фестивалю, серед яких була команда і Запорізького національного університету(ZNU, Zaporizhzhia National University), досліджували книгу як комунікацію минулого з майбутнім, книгу як машину часу.

На початку фестивалю, пряма трансляція якого відбувалася на сторінці групи Фейсбук, з вітальним словом виступили керівниця освітніх ініціатив в Україні Оксана Рома та віцепрезидент «The LEGO Foundation» Каспер Оттоссон Канструп. Оксана Рома представила спільноту Амбасадорів гри та діяльнісного підходу в Україні, серед яких – доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ Юлія Зубцова.

Своїми секретами професії та змінами, що відбувалися в житті відомих людей, ділилися соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя, дитяча письменниця, педагогиня, бібліотекарка Валентина Захабура, письменник, блогер, автор світових бестселерів Доржа Бату, письменниця, громадська діячка, авторка та кураторка Всеукраїнської ініціативи «Додай читання» Євгенія Пірог, український кулінарний експерт, шеф-кухар, телеведучий, реформатор шкільного харчування Євген Клопотенко та інші.

Не дивлячись на онлайн-формат фестивалю, учасники брали активну участь у створенні спільної мапи думок з улюблених книг на спільній Padlet-дошці, долучилися до створення неповторного щирого Jamboard-вітання до 10-ти річчя «Play Fest», взяли участь у майстер-класах.

Команда Запорізького національного університету – студенти Драгун Олена, Уманська Крістіна, Демиденко Інеса, Журова Лілія, Білоконь Наталія, Нагорна Альона, Никонова Наталія, Прокопенко Олена, Прядка Тетяна, Шепель Єлизавета й викладачі Зубцова Юлія та Чорна Ганна – представили інтерактивну книгу «Education of our dream». У своїй «живій книзі», із застосуванням QR-кодів та гіперпосилань, представники ЗНУ відобразили дошкільну та початкову освіту майбутнього. У створенні титульної сторінки книги брали участь і викладачі кафедри дизайну ЗНУ.

Для всіх учасників книга стала джерелом натхнення на нові освітні проєкти. Під час закриття фестивалю керівниця освітніх ініціатив в Україні Оксана Рома оголосила тему «Play Fest-2022» – «Україна – надзвичайна!»

Представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ вітають команду студентів і викладачів кафедри дошкільної та початкової освіти Запорізького національного університету з успіхом у «Play Fest-2021» у номінації «Книга як світ можливостей»!

 

Схожі новини