Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, менеджер продажу в гуртовій торгівлі металопрокатом Євген Зенін

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, менеджер продажу в гуртовій торгівлі металопрокатом Євген Зенін

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, менеджер продажу в гуртовій торгівлі металопрокатом Євген Зенін
04.06.2021 11:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». І черговий його матеріал присвячений розповіді про досвід професійного становлення та успіху вихованця факультету менеджменту Євгена Зеніна, який на сьогодні є менеджером продажу в гуртовій торгівлі металопрокатом. В інтерв’ю він поділився своїм розумінням професії, життєвим досвідом і дав корисні поради.

- Пане Євгене, розкажіть про себе і свій професійний досвід: у якій галузі Ви сьогодні працюєте в якій організації та на якій посаді?

- На сьогодні я працюю менеджером продажу в гуртовій торгівлі металопрокатом. Крім цього, займаюся організацією логістики та іншими супутніми завданнями щодо організації робочого процесу. На цій посаді працюю близько трьох років. До цього 5 років був провідним постачальником на підприємстві, що займається виготовленням і продажом вентиляційних систем. Робота з організації виробництва та продажу є дуже цікавою. У цій галузі постійно з’являються нові «моменти», тому варто постійно розвиватися та стежити за стрімкими змінами.

- Чому обрали для навчання саме цей факультет?

- Факультет менеджменту й напрямок організації виробництва та логістики зацікавив мене тим, що в даній галузі я б зміг себе досить добре проявити. Після вступу, я усвідомив ще одну незаперечну перевагу: неймовірний колектив, від студентів до викладачів і керівників всього факультету. Період навчання був, напевно, одним із найщасливіших у моєму житті. Майбутнім випускникам міг би порадити цінувати цей час, адже все дуже швидкоплинно, ну й не забувати про навчання.

- Що Вам запам’яталось найбільше під час навчання на факультеті менеджменту ЗНУ?

- Найбільше запам'яталися різні заходи, проведені з групою. Участь в КВК, дискотеки, перше місце з футболу в чемпіонаті університету, спільні переживання з приводу набору балів та інше... Це був цілий світ емоцій, де паралельно з цікавими подіями ми встигали ще й навчатися.

- Якими були Ваші перші кроки після завершення університету?

- Відразу після університету намагався знайти роботу до душі. Однак на це пішло в мене близько півтора року, і нарешті трапилася цікава вакансія на посаду менеджера з постачання. Тому я б порадив всім студентам, особливо на останніх курсах, задуматися про майбутню роботу якомога раніше. Ви тоді не втратите багато часу, а період без зайнятості також трохи підкосить впевненість у своїх силах. Одним словом, на останньому курсі обов'язково треба опрацювати це питання.

-Поділіться, будь ласка, секретами, як, на Вашу думку, стати успішним у своїй професії?

- Щоб стати успішним в будь-якій галузі, необхідно прикладати якомога більше зусиль. А такого ефекту можна досягти тільки, якщо вам дійсно цікаво те, чим ви займаєтеся. Тому головний секрет: варто витрачати свій час  на розвиток того виду діяльності, яка вам до душі. Ну, ще непогано було б, якщо ви отримували за свою працю гідний заробіток.

- Чому Ви вирішили пов’язати своє життя саме з цим фахом?

- На момент мого вступу цей напрямок був дуже популярним. І освіта на цьому факультеті дала мені «пластичність розуму», що дуже допомогло не тільки в роботі, але і в житті загалом.

- Які знання та досвід стали для Вас найціннішими?

- Складно виділити конкретне знання або область, яка б мала найбільшу цінність. Якщо піти від зворотного, то я б виділив одне знання, якому я приділяв мало уваги, і тепер дуже шкодую. Виберіть пару-трійку предметів, при вивченні яких ви будете максимально старатися. І одним із цих предметів в обов'язковому порядку повинна бути англійська мова.

- Що Вас мотивує у роботі?

- У роботі мене найбільше мотивують успішні результати. Коли ти бачиш, що приніс конкретну користь в певній ситуації, яку ще можна поміряти економічно, то це – один із найбільш мотиваційних моментів. Одним словом, на першому місці можна поставити цінність твого внеску, а на другому – уже заробіток і повагу з боку колег.

- Які якості, на Вашу думку, повинен мати успішний менеджер?

- Успішний менеджер повинен вміти донести своє бачення керівництву й, найголовніше, реалізовувати свої ідеї (якщо, звичайно, такі є). Одним словом, менеджер для успіху повинен відчувати себе керівником процесів і мати поле для творчості. Вузько заточена в жорсткі корпоративні рамки людина навряд чи зможе розкрити весь свій потенціал. Тому успіх менеджера залежить не тільки від нього самого, а й оточення, включаючи колег і керівництво.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема  факультету менеджменту?

- Як вже сказав раніше, студентам, особливо випускникам, я б порадив присвятити себе пошуку цікавої роботи не пізніше останнього курсу. Також раджу проводити час навчання максимально активно – брати участь у всіляких програмах, конкурсах і змаганнях. Всім успіхів!

 

Схожі новини