Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти кафедри фізіології людини і тварин під час педагогічної практики здобули важливі професійні компетенції

07.06.2021 11:58 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет освітній процес педагогічна практика

У студентів, які навчаються на кафедрі фізіології людини і тварин біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) нещодавно завершилася перша педагогічна практика.

Ось що розповіли про її проходження студенти групи 6.0149:

- У 2021 році наша група проходила свою першу педагогічну шкільну практику. Нас поділили на дві групи, кожна з якої складалася з трьох студентів. Ми проходили практику в Запорізькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 72 із поглибленим вивченням хімії та біології та Запорізькій гімназії № 11. Від імені всієї групи дякуємо керівництва університету за таку чудову можливість пізнати всі сторони нашої майбутньої професії.

Під час практики ми отримали дуже велику кількість корисної та цікавої інформації. Зрозуміли, що професія вчителя, без сумніву, потребує наполегливості, щирого бажання молодого педагога спілкуватися з дітьми, вимагає щоденної наснаги та моральної стійкості. Проте, якщо це – дійсно професія мрії, то всі старання того варті. Ми в це віримо.

Усі студенти нашої групи зрозуміли, як повинен вести себе компетентний вчитель. Практична робота в школі відкрила для нас можливість пізнати всі сторони педагогічної діяльності та значно розширити уявлення про організацію навчально-виховного процесу. Ми побачили, що від вчителя дуже залежить зацікавленість учнів у вивченні предмету.

Також практика дала нам змогу перевірити як теоретичні знання, так і знання методики викладання дисципліни, втілити у життя власні плани та ідеї, перевірити себе на міцність. На власному досвіді ми переконалися, наскільки важким, але водночас і цікавим, є обраний професійний шлях; чітко зрозуміли, що неодмінним атрибутом педагогічної діяльності є постійне експериментування, пошук нових ідей і креативність.

Загалом після практики залишились позитивні емоції. Щиро бажаємо успіхів у першій педагогічній практиці студентам 1 курсу нашої спеціальності. Всі ці емоції неможливо передати словами, це необхідно відчути.