Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ провели ділову гру зі студентами першокурсниками

07.06.2021 13:08 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес ділова гра

Нещодавно на факультеті соціальної педагогіки  та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася ділова гра зі студентами 1 курсу спеціальності «психологія» на тему «Перспективи професійної реалізації в сучасному світі».

За словами завідуючої кафедри психології Наталії Губи, під час заходу розглядалися основні можливості роботи психолога в різних соціальних галузях. Студенти працювали в парах, у формі гри розбираючи різноманітні ситкації. Під час гри програвалась ситуація психодіагностичного дослідження при прийомі на роботу,  при цьому учасники розглянуто основні критерії поведінки під час працевлаштування.

Далі студенти дослідили психологічне консультування та терапію, які є актуальними у діяльності психолога. Також йшлося про індивідуальне та групове консультування, консультування та терапія в інклюзивному просторі, консультування з дитячої психології. Дитяче консультування розглянули з урахуванням його специфіки на різних вікових етапах дорослішання дитини. Студенти ознайомились з сучасними формами та методами психології.

Останнє питання, розглянуте під час гри, присвятили проблемі суб'єктивного хвилювання студентів під час Соvid-19. Завдяки участі в британському проєкті, науковці розробили терапевтичні методи, які студенти проходили на парах і завдяки цьому провели власну діагностику.

Під час гри студентам розповіли про саморозвиток особистісних можливостей, формування усвідомленого ставлення до професійної діяльності. Гра позитивно вплинула на майбутні професійні навички студентів.

Наприкінці заходу завідувачка кафедри зазначила: «Ви станете успішним фахівцями, найкращими у своїй справі, навчаючись на спеціальності «психологія» в Запорізькому національному університеті».

Анастасія Лиховоз