Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запорізького національного університету стали учасниками зустрічі з генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Олександром Мироненком

Студенти Запорізького національного університету стали учасниками зустрічі з генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Олександром Мироненком

Студенти Запорізького національного університету стали учасниками зустрічі з генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Олександром Мироненком
07.06.2021 12:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут ВСП Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ ВСП Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ ПАТ Запоріжсталь ТОВ Метінвест Холдинг Центр кар’єри Метінвест

Нещодавно в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась зустріч студентів університету з генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Олександром Мироненком та представниками ТОВ «Метінвест Холдинг». Серед учасників заходу були ректор Запорізького національного університету Микола Фролов, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, керівник «Центру кар’єри Метінвест» Віталій Тишечко, провідний інженер із підготовки кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Олена Теребінова та ін.

Такі зустрічі зі студентством міста стають традиційними для молодої команди Олександра Мироненка. У травні на території «Платформи спільних дій» Олександр Григорович провів meet up зі стипендіатами ТОВ «Метінвест Холдинг». А цього разу до зустрічі були запрошені студенти інженерного навчально-наукового інституту, всіх факультетів, а також ВСП «Запорізький металургійний професійний коледж» і ВСП «Запорізький гідроенергетичний професійний коледж» ЗНУ.

Звертаючись до присутніх, Олександр Мироненко підкреслив, що керівництво комбінату «робить ставку на молодь. Ми впевнені, що спираючись на досвід наставників, саме молоді фахівці формуватимуть майбутнє комбінату». Олександр Григорович розповів студентам про компанію Метінвест; її виробничі активи; про підприємства, які входять до Групи компаній і розташовані не тільки в Україні, а й по всьому світу; про майбутнє металургії тощо. Обговорювалися і перспективи розвитку ТОВ «Метінвест Холдинг», працевлаштування молоді, кар’єрне зростання, самореалізація на підприємствах Групи Метінвест як у Запоріжжі, так і будь-якому іншому місті. «Метінвест - велика компанія, яка має серйозну ресурсну базу,  - підкреслив Олександр Григорович. - У компанії є значні перспективи розвитку, інвестиційні плани і перспективи з оновлення виробничих потужностей. А на новому сучасному обладнанні повинні працювати добре підготовлені молоді фахівці».

Про Запорізький «Центр кар’єри Метінвест» розповів студентам його керівник Віталій Тишечко. Віталій Володимирович висловив впевненість, що серед присутніх на зустрічі студентів «чимало тих, хто прагне будувати кар’єру в своєму місті на великому підприємстві». А шукати таку роботу як молодим спеціалістам, так і досвідченим працівникам допомагає центр кар’єри. «Сервіс відкритий для всіх, - зазначив Віталій Тишечко, - і щоб стати частиною команди Метінвест, звертайтеся до нашого центру за адресою пр. Металургів, 24».

По завершенню виступів розпочалося активне спілкування з гостями. Питання, на які охоче відповідав генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь», стосувалися працевлаштування випускників, що не мають досвіду роботи; перспектив участі в стипендіальних програмах студентів різних спеціальностей; проблем екомодернізації виробництва; участі комбінату в благоустрої та розвитку Запоріжжя; «правил успіху» Олександра Мироненка. Цікавилися студенти організацією практик і стажувань; можливістю поєднувати навчання в університеті з роботою на ПАТ «Запоріжсталь»; ймовірністю працевлаштування на закордонних підприємствах Метінвесту тощо. До обговорення низки питань активно підключалася провідний інженер з підготовки кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Олена Теребінова.

Своїми враженнями від події поділився голова студентської ради ВСП ЗМФК ЗНУ Денис Кучерявий, який вчиться ІІІ курсі та планує, отримавши вищу освіту за обраним напрямом, будувати кар’єру в компанії Метінвест: «Було цікаво познайомитися з директором «Запоріжсталі», дізнатися багато нового та корисного. Я поставив Олександру Григоровичу питання, які пов’язані з моїм цехом і з моєю майбутньою роботою, та отримав на них вичерпні відповіді. Зустріч для студентів коледжу пройшла не дарма, і ми плануємо брати участь в таких заходах і надалі».

Наприкінці події до її учасників звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він подякував гостю за цікаву зустріч зі студентами та вручив йому пам’ятний подарунок – книгу «Літопис Запорізького національного університету». «Для наших студентів, - зазначив Микола Олександрович, - дуже важлива інформація про можливості працевлаштування на підприємствах Метінвесту, і не тільки в Запоріжжі. Сподіваємося, що в рамках підписаного нами раніше меморандуму, співпраця з ТОВ «Метінвест Холдинг» буде активно розвиватися». Ректор ЗНУ подякував генеральному директору ПАТ «Запоріжсталь» за вже започатковані в інженерному навчально-науковому інституті проєкти, стипендіальну програму та підкреслив, що такі зустрічі є «запорукою нашої подальшої, конкретної і продуктивної співпраці».

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

Схожі новини