Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ набувають практичних навичок під час практики у видавництвах

Студенти ЗНУ набувають практичних навичок під час практики у видавництвах

Студенти ЗНУ набувають практичних навичок під час практики у видавництвах
08.06.2021 11:51 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики практика у видавництвах особливості роботи підприємства процеси та етапи роботи над поліграфічною продукцією різновиди обладнання

На факультеті журналістики (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває виробнича практика. Студенти 2 курсу освітньої програми «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання» та 3 курсу освітньої програми «Видавнича справа та редагування» вже ознайомилися із програмою практики, отримали завдання від керівників практики доцентів кафедри видавничої справи та редагування Плеханової Т.М. (завідувачка кафедри) та Тяпкіної Н.І. та прибули для подальшого проходження практики у видавничий будинок «Кераміст».

Ознайомлювальну зустріч та інструктаж провів їм генеральний директор видавничого будинку «Кераміст» Дмитро Володимирович Плеханов. Студенти мали змогу дізнатися про особливості роботи підприємства, ознайомилися з основними процесами та етапами роботи над поліграфічною продукцією та різновидами обладнання. Майбутні видавці отримали відповіді на актуальні питання щодо специфіки видавництва та перспектив працевлаштування.

Практика триватиме до 19 червня. За час її проходження студенти поглиблять та систематизують практичні навички, отримані під час навчання.

 

Діана Ковальова, студентка 3 курсу

 

 

 

Схожі новини