Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам металургійного фахового коледжу ЗНУ запропонували стати студентами інженерного інституту

Сьогодні перед випускниками коледжів постає питання, чи варто продовжувати освіту. Викладачі інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, ZaporizhzhiaNationalUniversity) впевнені, що так, адже для сучасної амбіційної молоді дуже важливо стрімко розвиватися на професійній ниві та побудувати успішну кар’єру. А запорукою успіху є вища освіта.Про це та про те, як стати студентами інженерного навчально-наукового інститутурозповілипід час низки зустрічей випускникам Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» завідувач кафедри металургії Олексій Кириченко, доцентка цієї ж кафедри Оксана Воденнікова, а також доцент кафедри обробки металів тиском Віктор Проценко.

У зв’язку з тим, що гості є випускниками спеціальності 136 «Металургія» (спеціалізація «Виробництво сталі і феросплавів» та «Обробка металів тиском»), головну увагу булоприділено саме отриманню освіти за освітньо-професійними програмами «Металургія» та «Обробка металів тиском». Проте не лишилися поза увагою і питання, які цікавлять усіх абітурієнтів. А саме, десять головних особливостей вступу в ЗНУ в 2021 році та яку інформацію можна знайти на сайті приймальної комісії. Випускники коледжу зацікавилися можливістю навчатися за державним замовленням, отримувати стипендію та стати учасниками стипендіальної програми від Групи компаній «Метінвест».А в зв’язку з тим, що більшість абітурієнтів вже працюють на металургійних підприємствах Запоріжжя, гості цікавилися і можливістю вільного відвідування занять.

Олексій Кириченкота Оксана Воденнікова запропонували молоді отримати вищу освіту на кафедрі металургії та розповіли про те, як саме відбувається тут навчальний процес. Вже знайомі з принципами та перевагами дуальної освіти гості із задоволенням дізналися, що в них і під час навчання в інженерному навчально-науковому інституті буде можливість отримувати освіту за цією сучасною системою. Окрему увагу було приділено питанню працевлаштування випускників і подальшому кар’єрному зростанню на провідних підприємствах міста та області, і, передусім, у ТОВ «Метінвест Холдинг».

Цікавими виявилися і екскурсія навчальними лабораторіями кафедри обробки металів тиском, а також знайомство з майбутніми викладачами абітурієнтів, які організував та провів Віктор Проценко.

Викладачі та співробітники кафедр металургії і обробки металів тиском щиро дякують за співпрацю директорці ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ»Ларисі Миколаївні Тютюнникта завідувачці металургійного відділення коледжу Юлії Олександрівні Селевко.

Інженерний навчально-науковий інститут