Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам металургійного фахового коледжу ЗНУ запропонували стати студентами інженерного інституту

Випускникам металургійного фахового коледжу ЗНУ запропонували стати студентами інженерного інституту

Випускникам металургійного фахового коледжу ЗНУ запропонували стати студентами інженерного інституту
10.06.2021 09:32 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра металургії кафедра обробки металів тиском ВСП Запорізький металургійний фаховий коледж профорієнтаційна робота

Сьогодні перед випускниками коледжів постає питання, чи варто продовжувати освіту. Викладачі інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, ZaporizhzhiaNationalUniversity) впевнені, що так, адже для сучасної амбіційної молоді дуже важливо стрімко розвиватися на професійній ниві та побудувати успішну кар’єру. А запорукою успіху є вища освіта.Про це та про те, як стати студентами інженерного навчально-наукового інститутурозповілипід час низки зустрічей випускникам Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» завідувач кафедри металургії Олексій Кириченко, доцентка цієї ж кафедри Оксана Воденнікова, а також доцент кафедри обробки металів тиском Віктор Проценко.

У зв’язку з тим, що гості є випускниками спеціальності 136 «Металургія» (спеціалізація «Виробництво сталі і феросплавів» та «Обробка металів тиском»), головну увагу булоприділено саме отриманню освіти за освітньо-професійними програмами «Металургія» та «Обробка металів тиском». Проте не лишилися поза увагою і питання, які цікавлять усіх абітурієнтів. А саме, десять головних особливостей вступу в ЗНУ в 2021 році та яку інформацію можна знайти на сайті приймальної комісії. Випускники коледжу зацікавилися можливістю навчатися за державним замовленням, отримувати стипендію та стати учасниками стипендіальної програми від Групи компаній «Метінвест».А в зв’язку з тим, що більшість абітурієнтів вже працюють на металургійних підприємствах Запоріжжя, гості цікавилися і можливістю вільного відвідування занять.

Олексій Кириченкота Оксана Воденнікова запропонували молоді отримати вищу освіту на кафедрі металургії та розповіли про те, як саме відбувається тут навчальний процес. Вже знайомі з принципами та перевагами дуальної освіти гості із задоволенням дізналися, що в них і під час навчання в інженерному навчально-науковому інституті буде можливість отримувати освіту за цією сучасною системою. Окрему увагу було приділено питанню працевлаштування випускників і подальшому кар’єрному зростанню на провідних підприємствах міста та області, і, передусім, у ТОВ «Метінвест Холдинг».

Цікавими виявилися і екскурсія навчальними лабораторіями кафедри обробки металів тиском, а також знайомство з майбутніми викладачами абітурієнтів, які організував та провів Віктор Проценко.

Викладачі та співробітники кафедр металургії і обробки металів тиском щиро дякують за співпрацю директорці ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ»Ларисі Миколаївні Тютюнникта завідувачці металургійного відділення коледжу Юлії Олександрівні Селевко.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини